Brak nowych powiadomień

Sułkowicka 2/4, Warszawa

Przejazd rajdowym Subaru po lodowym torze dla 2 osób za 999,99 zł z firmą MotoChampions

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przejazd samochodem rajdowym to dobry pomysł na prezent z nutą adrenaliny

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
MonikaHELPFUL REVIEWER
9 Oceny4 reviews
styczeń 23, 2021
Orgnizator próbował nas oszukać na ilość okrążeń, ale dzięki temu, ze 1 dziewczyna nagrywała przejazdy udowodliliśmy oszustwo i dostaliśmy swoje.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 16, 2021
Super
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
październik 31, 2019
Adrenalina "Gwarantowana"

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: w zależności od opcji, około 20 min i więcej minut
  • marka samochodu: rajdowe Subaru Impreza, pojazd prowadzi klient na fotelu pasażera Filip Nivette - Rajdowy Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej 2017 lub Kuba Colin Brzeziński - rajdowy vMistrz Polski oraz kierowca Rajdowych Mistrzostw Świata WRC
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie: tak

Jazdy odbywają się na profesjonalnie przygotowanym i zabezpieczonym torze na zamarzniętym jeziorze Śniardwy na Mazurach lub na jeziorze Klimkówka k. Rzeszowa. Instruktorami są kierowcy rajdowi Filip Nivette oraz Jakub „Colin” Brzeziński.

Auto rajdowe liczy 350 koni mocy, posiada też klatkę bezpieczeństwa, napęd na 4 koła, fotele i pasy rajdowe.

W pakiecie: szkolenie z zakresu rajdowej jazdy, przygotowanie do jazd oraz jazdy na torze lodowym za kierownicą rajdowej Subaru Imprezy.

Groupon można wymienić na voucher prezentowy

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dokładne miejsce i termin ustalany jest indywidualnie z organizatorem pod numerem tel. 600 100 894. Przed zakupem najlepiej skontaktować się telefonicznie , w celu ustalenia dostępności toru lodowego ( warunki pogodowe ) Groupon jest biletem wstępu. Możliwość dokupienia na miejscu dodatkowych okrążeń. Groupon można wymienić na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 100 894, 600 602 388 lub groupon@motochampions.pl
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MotoChampions

MotoChampions to projekt, za którym stoi Jakub “Colin” Brzeziński - Rajdowy Samochodowy Mistrz Polski 2019 kl.Open, dwukrotny Wicemistrz Polski oraz były uczestnik Mistrzostw Świata. Duża ilość realizowanych przez zespół imprez motoryzacyjnych oraz wysoka jakość oferowanych przez firmę usług spowodowały, iż coraz częściej pojawiały się pytania od osób niezwiązanych z zespołem rajdowym, o możliwość przejażdżki za kierownicą prawdziwego samochodu rajdowego lub wyścigowego. To skłoniło MotoChampions do zaoferowania każdemu pasjonatowi motoryzacji możliwości spełnienia swoich marzeń - jazdy prawdziwym, profesjonalnym samochodem rajdowym lub wyścigowym. Dzięki doświadczonemu teamowi, który łącznie startował w ponad 150 rajdach samochodowych, z cyklu WRC, ERC, RSMP i innych, nasi klienci mają gwarantowaną najwyższą jakość usług oraz przeżycie doznań towarzyszących profesjonalnej rywalizacji sportowej.