Brak nowych powiadomień

Aparat stały stalowy (499 zł), samoligaturujący (899 zł) lub kosmetyczny (999 zł) i więcej opcji w CityMed

Oferta niedługo się kończy!
2 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

Aparat ortodontyczny skutecznie niweluje wady zgryzu – wyrównuje i właściwie ustawia zęby w łukach zębowych

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Pierwsza wizyta konsultacyjna i plan leczenia oraz aparat ortodontyczny:

  • 499 zł za 1 łuk stalowego stałego aparatu ortodontycznego,
  • 899 zł za 1 łuk stalowego samoligaturującego aparatu ortodontycznego,
  • 999 zł za 1 łuk kosmetycznego aparatu ortodontycznego,
  • 999 zł za 2 łuki stalowego stałego aparatu ortodontycznego.

Aparat z metalowymi zamkami, które są odporne na korozję, jest praktyczny i niezwykle wytrzymały. Doskonale przylega do powierzchni zębów, a przy tym działa precyzyjnie. Można urozmaicić wygląd zamków przez użycie kolorowych ligatur, które utrzymają łuk. W drugim z dostępnych z dzisiejszym grouponem modeli wykorzystuje się technikę samoligacji – czyli zamykania łuku ortodontycznego za pomocą specjalnej klapki lub zatrzasku, a nie mocowania z użyciem gumki (tzw. ligatury). Taka metoda sprzyja swobodnym ruchom łuku i skutecznie zmniejsza dyskomfort związany niekiedy z noszeniem aparatu, a także skraca proces leczenia i minimalizuje ilość koniecznych wizyt kontrolnych u ortodonty. Dodatkowo zaokrąglone zamki ułatwiają higienę i zmniejszają ryzyko próchnicy. Z kolei aparat kosmetyczny przeznaczony jest dla osób, które nie chcą lub nie mogą w znaczący sposób wpływać na swój wygląd. Wykonany z przezroczystych materiałów wyróżnia się minimalną widocznością i sprawnie ustawia w szeregu zęby.

Gabinet Stomatologiczny CityMed Joanna Borowska

W gabinecie można kompleksowo zatroszczyć się o stan zębów i całej jamy ustnej, obok ortodoncji bowiem w ofercie znajdują się również usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz implantologii. Gabinet dysponuje nowoczesnymi środkami znieczulającymi , dzięki czemu każdy zabieg może być bezpiecznie wykonany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym pod okiem lekarza anestezjologa. Połączenie wiedzy, doświadczenia i umiejętności lekarzy z nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości materiałami sprawiają, że wada zgryzu, próchnica i ubytki nie stają na drodze do pięknego uśmiechu.

Warunki

Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W większości przypadków wymagane jest leczenie przy użyciu dwóch łuków (góra i dół). O wyborze metody leczenia decyduje lekarz. Konieczna dopłata (400 zł) w przypadku konieczności zmiany na aparat samoligaturujący przy zakupie oferty na aparat stalowy po badaniu i decyzji lekarza. W przypadku zakupu aparatu stalowego, gdy lekarz zdecyduje o konieczności dodania dodatkowo płatnych elementów do aparatu, możliwość dopłaty na miejscu.  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 728 49 16 lub 506 132 238. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

CityMed

CityMed

Dentysta, Aparat na zęby, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.