zamknij
Wyprzedaż!

Kraszewskiego 5, Pruszków

Aparat stały stalowy (499 zł), samoligaturujący (899 zł) lub kosmetyczny (999 zł) i więcej opcji w CityMed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Aparat ortodontyczny skutecznie niweluje wady zgryzu – wyrównuje i właściwie ustawia zęby w łukach zębowych

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta

Pierwsza wizyta konsultacyjna i plan leczenia oraz aparat ortodontyczny:

  • 499 zł za 1 łuk stalowego stałego aparatu ortodontycznego,

Aparat z metalowymi zamkami, które są odporne na korozję, jest praktyczny i niezwykle wytrzymały. Doskonale przylega do powierzchni zębów, a przy tym działa precyzyjnie. Można urozmaicić wygląd zamków przez użycie kolorowych ligatur, które utrzymają łuk. W drugim z dostępnych z dzisiejszym grouponem modeli wykorzystuje się technikę samoligacji – czyli zamykania łuku ortodontycznego za pomocą specjalnej klapki lub zatrzasku, a nie mocowania z użyciem gumki (tzw. ligatury). Taka metoda sprzyja swobodnym ruchom łuku i skutecznie zmniejsza dyskomfort związany niekiedy z noszeniem aparatu, a także skraca proces leczenia i minimalizuje ilość koniecznych wizyt kontrolnych u ortodonty. Dodatkowo zaokrąglone zamki ułatwiają higienę i zmniejszają ryzyko próchnicy. Z kolei aparat kosmetyczny przeznaczony jest dla osób, które nie chcą lub nie mogą w znaczący sposób wpływać na swój wygląd. Wykonany z przezroczystych materiałów wyróżnia się minimalną widocznością i sprawnie ustawia w szeregu zęby.

Gabinet Stomatologiczny CityMed Joanna Borowska

W gabinecie można kompleksowo zatroszczyć się o stan zębów i całej jamy ustnej, obok ortodoncji bowiem w ofercie znajdują się również usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz implantologii. Gabinet dysponuje nowoczesnymi środkami znieczulającymi , dzięki czemu każdy zabieg może być bezpiecznie wykonany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym pod okiem lekarza anestezjologa. Połączenie wiedzy, doświadczenia i umiejętności lekarzy z nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości materiałami sprawiają, że wada zgryzu, próchnica i ubytki nie stają na drodze do pięknego uśmiechu.

Warunki

Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W większości przypadków wymagane jest leczenie przy użyciu dwóch łuków (góra i dół). O wyborze metody leczenia decyduje lekarz. Konieczna dopłata (400 zł) w przypadku konieczności zmiany na aparat samoligaturujący przy zakupie oferty na aparat stalowy po badaniu i decyzji lekarza. W przypadku zakupu aparatu stalowego, gdy lekarz zdecyduje o konieczności dodania dodatkowo płatnych elementów do aparatu, możliwość dopłaty na miejscu.  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 728 49 16 lub 506 132 238. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

CityMed