zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SUPER25. Jutro koniec.

Citibank

5 zł: karta kredytowa Simplicity MasterCard i kupon Sodexo wart 200 zł

Wybierz opcję

Wyróżniki

Groupon uprawnia do aktywacji karty kredytowej Simplicity MasterCard i otrzymania kuponu Sodexo wartego 200 zł

O tej ofercie

Oferta

  • 5 zł za groupon uprawniający do skorzystania z promocji upoważniającej do aktywacji karty kredytowej Simplicity MasterCard i otrzymania kuponu Sodexo o wartości 200 zł.

Dokładne informacje o kuponach Sodexo i możliwościach ich wykorzystania dostępne są na stronie dlaciebie.sodexo.pl/kupony.

Aby otrzymać Kupon Sodexo o wartości 200zł należy nowo wydaną kartą kredytową dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy o kartę oraz zalogować się (w przeciągu 30 dni) w systemie bankowości internetowej lub mobilnej. Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.

Zalety Karty Kredytowej Simplicity MasterCard:

  • 0 zł opłaty rocznej za kartę
  • 0 zł opłaty za przypomnienia o spłacie karty
  • 0 zł opłaty za powiadomienia SMS
  • wygodne zakupy kartą z kredytem 0%: gdy płacisz w sklepie kartą, wykorzystujesz limit kredytowy przyznany przez bank, za który nie zapłacisz odsetek od transakcji bezgotówkowych nawet do 56 dni
  • zniżki nawet do 50%: w ponad 5000 punktów handlowo-usługowych, restauracjach w całej Polsce, lista dostępnych partnerów na online.citibank.pl/citirabaty/
  • bezpieczeństwo transakcji: bank będzie odpowiedzialny za transakcje dokonane bez Twojej wiedzy i zgody, bez użycia PIN, nawet do 72 godzin przed zastrzeżeniem karty
  • globalny bank: Citibank jest częścią CitiGroup – jednej z największej instytucji finansowej, obsługującej 200 mln rachunków w 1000 miast i 160 krajach na całym świecie, przez co karty Citi są powszechnie akceptowane
  • wygodne zarządzanie finansami przez bankowość internetową Citibank Online, aplikację mobilną Citi Mobile.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% całkowita kwota kredytu 5200 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, całkowity koszt kredytu 285,95 zł w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 285,95 zł. Całkowita kwota do zapłaty 5485,95 zł. Stan na dzień 01/03/2016.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 000 000 1538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych, kapitał został w pełni opłacony. Citi Handlowy, Citibank oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc. MasterCard i PayPass są zarejestrowanymi znakami towarowymi MasterCard International Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Warunki

Groupon ważny do 30.04.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Do tego dnia należy wypełnić formularz na dedykowanym linku podanym na zakupionym grouponie. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon należy wypełnić wniosek internetowy o Kartę Simplicity MasterCard. Aby otrzymać Kupon Sodexo o wartości 200 zł należy nowo wydaną kartą kredytową dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy o kartę oraz zalogować się (w przeciągu 30 dni) w systemie bankowości internetowej lub mobilnej. Szczegółowe warunki skorzystania z promocji opisane są w Regulaminie promocji (tutaj). 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Citibank