Ciao Bella Spa&Beauty

Antoniego Abrahama 25/1B, Sopot

Day spa dla 2 osób: Romantyczny relaks, Prestiż i więcej w Ciao Bella Spa&Beauty (do -23%)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na wyciszenie, redukcję napięcia mięśniowego, oczyszczenie i nawilżenie skóry ciała, pielęgnację cery dla dwojga

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: pakiety day spa dla 2 osób
  • czas trwania: od 75 do 110 minut

Pakiet Romantyczny relaks (1 godz. 15 minut):

  • masaż relaksacyjny całego ciała
  • masaż głowy

Pakiet Królewskie odprężenie (1 godz. 50 minut):

  • masaż relaksacyjny całego ciała
  • spa twarzy (demakijaż spa, masaż twarzy, maseczka dopasowana do potrzeb skóry, pielęgnacja ekskluzywnym kremem)

Pakiet Prestiż (1 godz. 30 minut):

  • peeling całego ciała
  • masaż pleców
  • wmasowanie ekskluzywnego masła na całe ciało

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 780 122 064. Rezerwacje dokonane za pośrednictwem Booksy nie będą realizowane. Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 09:00–19:00, sobota 09:00–15:00. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych rabatów Groupon. W dniu poprzedzającym zarezerwowaną wizytę, Klient otrzyma wiadomość SMS z jej potwierdzeniem. Należy upewnić się, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do realizacji zabiegu; w razie wątpliwości należy wcześniej zasięgnąć opinii lekarza. W przypadku spóźnienia Klienta do 15 minut zabieg zostanie stosownie skrócony. W przypadku spóźnienia Klienta powyżej 15 minut, wizyta zostanie odwołana bez możliwości przełożenia. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Ciao Bella Sopot

Okazją by zadbać nie tylko o swoje ciało, ale i samopoczucie może być wizyta w sopockim Ciao Bella Sopot. Na miejscu, wykwalifikowana kadra specjalistów proponuje takie zabiegi jak m.in. fale radiowe RF, masaż aromaterapeutyczny, mezoterapia mikroigłowa. Oprócz tego, zainteresowani mogą zdecydować się na depilację woskiem, pakiety day spa czy liposukcję kawitacyjną.