zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem KATALOG. Wkrótce koniec.

Chińska Odnowa Biologiczna

Królowej Jadwigi 15, Dąbrowa Górnicza

Sesje akupunktury od 39,99 zł w gabinecie Chińskiej Odnowy Biologicznej w Dąbrowie Górniczej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Akupunktura to bezpieczna i skuteczna metoda medycyny niekonwencjonalnej, uznana przez Światową Organizację Zdrowia

O tej ofercie

Najeżanie się z reguły nie jest wskazane, bo będąc nieprzystępnym, psuje się humor innym. Ale najeżając się igłami na sesjach akupunktury w gabinecie Chińskiej Odnowy Biologicznej w Dąbrowie Górniczej, możesz poprawić samopoczucie sobie, a przez to również bliskim.

Oferta.
Sesje akupunktury (100 igieł) w 1 z 3 opcji:

1) 39,99 zł zamiast 90 zł za 3 sesje,
2) 49,99 zł zamiast 150 zł za 5 sesji,
3) 79,99 zł zamiast 210 zł za 7 sesji.

Zabieg polega na delikatnym wkłuwaniu specjalnych, cieniutkich igieł w ściśle określone punkty na ciele, które odpowiadają za największą aktywność narządów wewnętrznych. Punkty te leżą wzdłuż przebiegu tzw. meridianów, czyli kanałów energetycznych. Tym samym akupunktura przywraca harmonijny przepływ energii w ciele, które – solidne doładowane – staje się radośnie działającą minielektrownią.

Przy tym metoda ta jest bezpieczną, wbrew pozorom bezbolesną i – co najważniejsze – skuteczną alternatywą dla zabiegów profilaktycznych i leczenia farmakologicznego różnego typu schorzeń. Uśmierza bóle zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, łagodzi migreny, nerwobóle i nerwice, pomaga w walce z nadwagą poprzez zwiększenie przemiany materii, a nawet ułatwia zajście w ciążę i rzucenie nałogów. Akupunktura wpływa ponadto na zmniejszenie zaburzeń hormonalnych, chorób naczyń i skóry, poprawia funkcjonowanie układu moczowo-płciowego, likwiduje infekcje jamy ustnej oraz wiele innych.

Chińska Odnowa Biologiczna
Gabinet prowadzony przez lekarza medycyny naturalnej z 15-letnim stażem oferuje kilka metod leczniczych. Akupunktura, elektroterapia, masaż, leczenie magnezem to tylko niektóre z proponowanych form terapii. Przeprowadzane są one na nowoczesnych urządzeniach m.in. aparatem Oberon i Zapper.

Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby poniżej 18 roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Tylko dla nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przeciwwskazania medyczne informacja na miejscu. Konsultacja w cenie. Dodatkowo 10% rabatu na pozostałe zabiegi. Dodatkowe 100 igieł płatne 20 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 603 701 456 z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Chińska Odnowa Biologiczna