zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem KATALOG. Wkrótce koniec.

Chińska Odnowa Biologiczna

Królowej Jadwigi 15, Dąbrowa Górnicza

Diagnostyka organizmu metodą scaningowania od 59,99 zł w gabinecie Chińskiej Odnowy Biologicznej w Dąbrowie Górniczej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Metoda scaningowania: odczytywanie pola elektromagnetycznego poszczególnych narządów i aury własnego promieniowania

O tej ofercie

Aby przejrzeć się na wylot i zbadać wewnętrzną aurę w swoim organizmie nie wystarczy usiąść na skanerze. Można za to udać się do gabinetu Chińskiej Odnowy Biologicznej na diagnostykę organizmu metodą scaningowania w Dąbrowie Górniczej.

Oferta
Diagnostyka organizmu metodą scaningowania + wydruk opisujący problemy dotyczące organów i narządów ciała, kręgosłupa oraz aurę (własnego promieniowania) w 1 z 2 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 150 zł za badanie dla 1 osoby,
2) 99,99 zł zamiast 300 zł za badanie dla 2 osób.

Sprzęt, który stosuje się przy metodzie sceningowania diagnozuje stan zdrowia poprzez odczytywanie pola elektromagnetycznego poszczególnych narządów ciała. Aparat Oberon, stosowany w gabinecie Chińskiej Odnowy Biologicznej, przeznaczony jest do natychmiastowej oceny stanu organizmu, którą dokonuje się na podstawie rejestracji zmian w organach i strukturach histologicznych dla przeprowadzenia dynamicznej kontroli stanu homeostazy, by następnie ustalić etapy leczenia.

Aparat Oberon przy pomocy specjalnej elektrody mierzy oporność skóry w poszczególnych punktach akupunkturowych, a następnie na ekranie komputera pojawia się odczyt, który pokazuje stan fizyczny poszczególnych organów oraz otaczające je aury. Dzięki takiemu badaniu można ocenić stan swojej tarczycy, nadnerczy, przysadki, trzustki, wątroby, jelit, nerek, serca, płuc czy narządów płciowych.

Chińska Odnowa Biologiczna
Gabinet prowadzony przez lekarza medycyny naturalnej z 15-letnim stażem oferuje kilka metod leczniczych. Akupunktura, elektroterapia, masaż, leczenie magnezem to tylko niektóre z proponowanych form terapii. Przeprowadzane są one na nowoczesnych urządzeniach m.in. aparatem Oberon i Zapper.

Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 603 701 456 z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Chińska Odnowa Biologiczna