Chata Z Zalipia

Wojewódzka 15, Katowice

Do 20% zniżki na: Kuchnia polska w firmie Chata Z Zalipia

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny MARZEC. Termin: 31.3.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Tradycyjna śląska kuchnia nawiązująca do klimatu oraz wystroju restauracji tworzona z pasja na polskich produktach

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Śląska decha specjałów dla 4-6 osób

Decha śląskich smaków dla 4-6 os 

w skład deski wchodzi:

golonko pieczone, rolada śląska, kotlet schabowy, grillowane szaszłyki drobiowe 2szt., żeberko, ser zapiekany, pierogi mix 8szt., kluski śląskie 6szt., placki ziemniaczane z gulaszem grzybowym, ziemniaki z wody, frytki, kapusta zasmażana, sos czosnkowy 

.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 32 205 33 00. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Chata Z Zalipia

Dania tradycyjnej kuchni polskiej i chłopskiej, wliczając w to ręcznie robione pierogi, gołąbki, placki czy mięsa, są specjalnością restauracji. Dla wszystkich, którzy chcą spędzić miły wieczór w większym gronie, przygotowane zostały obfite dechy pełne rolad, żeberek czy szaszłyków. W karcie dań widnieją również potrawy drobiowe, rybne i słodkości. Restauracja została wyróżniona nagrodą „Śląski Znak Jakości”, wręczoną przez marszałka Województwa Śląskiego za wyjątkowy smak potraw. Dodatkowo Chata z Zalipia została laureatem plebiscytu na najlepszą restaurację w Katowicach i otrzymała nagrodę z rąk Prezesa Dziennika Zachodniego. Warto dodać, że restaurację odwiedziło wielu znanych gości.