Brak nowych powiadomień

ul. Jagiellońska 109/23, Bydgoszcz

Wyszczuplanie zimnym laserem od 149 zł w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Do -77%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Zimny laser: bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej
  • Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu: redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry i wysmuklenie sylwetki
  • Partie ciała do wyboru: brzuch + boczki, uda, ramiona lub pośladki
  • Lokalizacja: centrum

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Dzięki nim fani disco polo mogą słuchać płyt zespołu Boys, a spadkobiercy kapitana Nemo badać dno morza. Co prawda laserom daleko jeszcze do wizji scen walki z filmów S-F, jednak odnoszą już sukcesy w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Wygraj wojnę o piękną sylwetkę dzięki zabiegom zimnym laserem w Laser-Med w Bydgoszczy.

Oferta
Redukcja tkanki tłuszczowej z wybranej parti ciała (brzuch + boczki, uda, ramiona lub pośladki) zimnym laserem w 1 z 4 opcji:

1) 149 zł zamiast 500 zł za 1 zabieg,
2) 399 zł zamiast 1500 zł za 3 zabiegi,
3) 699 zł zamiast 3000 zł za 6 zabiegów,
4) 999zł zamiast 4500 zł za 9 zabiegów.

Metoda ta opiera się na działaniu lasera diodowego. Jego światło prowadzi do powstania naturalnych reakcji chemicznych i powoduje rozbicie niechcianej tkanki tłuszczowej na wolne kwasy i glicerol, które następnie zamieniane są przez organizm w czystą energię. Przemiany te zachodzą wewnątrz każdej komórki tłuszczowej, dlatego zabieg jest skuteczny, a efekty można dostrzec już po pierwszej wizycie. Co więcej, laser nie tylko skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, lecz także sprawia, że skóra po zabiegu staje się napięta i odmłodzona.

Laser-Med
Zabiegi wykonywane w tym miejscu nie tylko pomogły wielu klientom pozbyć się uciążliwych niedoskonałości, lecz także gościły na łamach kobiecych czasopism, takich jak „Avanti”, „Elle” i „Glamour”. W bogatej ofercie Laser-Med znajdują się: medycyna estetyczna, odmładzanie, wyszczuplanie, a nawet dietetyka, badania histopatologiczne i alergologia (wykonywanie testów punktowych oraz płatkowych). Specjalne bony upominkowe umożliwiają zaś zakupienie usług Centrum na prezent bliskiej osobie.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 790 575 757. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Centum medyczne laser-med

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie