zamknij
Dzień Matki
Najlepsze z Groupon

Centrum Zdrowia w Piasecznie ul.Pomorska 1

Pomorska 1, Piaseczno

Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 299 zł), głowy (339 zł) lub stawu (399 zł) w Centrum Zdrowia w Piasecznie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Do badania wykorzystywany jest wysokopolowy rezonans Siemens MR Essenza umożliwiający wysoką jakość badań z zakresu m.in. neurologii

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Mirosław
36 Oceny13 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 19, 2022
Obsluga sprawna i sympatyczna. Niestety wynik badania fatalny. Zdjęcia mało szczegółowe, mętne i nieostre. Beznadzieja. Pieniądze wyrzumcone w błoto
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 27, 2022
Wszystko działa jak w opisie.
J
Jerzy
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 25, 2022
Dużo papierów do wypełnienia ale tak wszystko bardzo dobrze , sprawnie , nie mam jeszcze wyniku badania -czekam
P
Paula
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 22, 2022
Szybkie terminy, profesjonalny personel. Super!
A
Adam
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 4, 2022
Bardzo szybki termin badania MR, opis w ciągu kilku dni, niska cena z Gruponem, jednak nade wszystko pochwała dla personelu - Panie z recepcji życzliwe, pomocne i pełne empatii. Polecam placówkę
G
Gwiazdowski
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 25, 2021
Badanie trwało ponad 2h, bo technikowi wychodził zły obraz - miał problemy z ustawieniem maszyny, kilka razy rozpoczynał od nowa. Otrzymałem obraz nie wyraźny, nie nadający się do diagnistyki. Reklamacja bezpodstawnie odrzucona. Lekarze którym pokazałem to badanie odsyłają mnie na ponowne badanie MRI, bo obraz jest rozmazany - ale już nie tam. ODRADZAM!
A
Adam
3 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 29, 2021
Po 8 tygodniach od badania nadal nie mam wyników. Kontakt telefoniczny jest bardzo trudny, dzwoni się na infolinię centrali czeka w kolejce i jak w końcu uda się połączyć to przekierowują do placówki przy Pomorskiej, gdzie po kilku sygnałach automat rozłącza rozmowę i tak w kółko. Jak uda się dodzwonić, na recepcji nie są w stanie podać przyczyny opóźnienia, ani terminu otrzymania wyników. Obsługa na poziomie poniżej wszelkiej krytyki, zostałem oszukany i nie mam jak się bronić, bo nie ma tam nikogo kompetentnego do rozmowy.
G
Gabriela
8 Oceny6 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
październik 14, 2021
Badanie przeprowadzone sprawnie, niestety czekam ponad miesiąc na opis. Myślałam, że płatnie pójdzie sprawnie. Straszny ból mi doskwiera, a wyniku chyba nie doczekam się
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 5 opcji

 • 299 zł za rezonans magnetyczny kręgosłupa (1 odcinek),
 • 529 zł za rezonans magnetyczny kręgosłupa (2 odcinki),
 • 799 zł za rezonans magnetyczny kręgosłupa (3 odcinki),
 • 339 zł za rezonans magnetyczny głowy,
 • 399 zł za rezonans magnetyczny stawu.

Badanie obejmuje:

 • badanie MR
 • opis badania w wersji papierowej
 • zapis badania na płycie CD

Odcinki kręgosłupa:

 • szyjny
 • piersiowy
 • lędźwiowy

Stawy (1 rodzaj do wyboru):

 • krzyżowo-biodrowy
 • łokciowy
 • biodrowe
 • kolanowy
 • skokowy
 • barkowy
 • nadgarstek

Rezonans magnetyczny (MRI) to nowoczesne i bardzo dokładne badanie, przedstawiające przekroje narządów wewnętrznych człowieka we wszystkich płaszczyznach. Badanie jest całkowicie bezbolesne, nieinwazyjne. Po jego zakończeniu można prowadzić samochód, nie ma szkodliwego wpływu na zdrowie badanego.

Wskazania: za pomocą rezonansu uzyskuje się dokładne obrazy układu mięśniowego i szkieletowego. Wskazania do badania MR obejmują pełne spektrum zmian chorobowych OUN. Badanie wolne od ujemnych skutków związanych z promieniowaniem X.

Przeciwwskazania: wszczepiony rozrusznik serca; sztuczna zastawka serca; antykoncepcyjna wkładka wewnątrzmaciczna (jeśli jest wykonana z metalu), protezy i klipsy naczyniowe.

Dodatkowe informacje:

 • czas trwania zabiegu: do 30 min
 • specjalista wykonujący zabieg: technik
 • forma opisu badania/zabiegu: płyta + opis papierowy

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Badanie wykonywane bez kontrastu.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. W przypadku konieczności wykonania badania z kontrastem dopłata 150 zł. Wyniki w ciągu 48 godz. od badania.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 750 41 70 lub 22 468 13 71.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Centrum Zdrowia

Piaseczyński ośrodek powstał w 1998 roku z przekształcenia gabinetu ginekologiczno - położniczego. Obecnie jest to rodzinny interes, który ma swoje placówki w Piasecznie, Ostrołęce i Ustanowie. Od 2000 roku firma współpracuje z NFZ. Warto dodać, że klientami Centrum są m.in. Enel - Med, Promedis, TU na życie Compensa S.A. i wiele, wiele innych. Oddział umiejscowiony w Piasecznie ma ok 900 m2 powierzchni, na których znajduje się pracownia rentgenowska, mammograf, USG i nie tylko. W 2011 roku otwarta została nowa placówka diagnostyczna wyposażona w rezonans magnetyczny i tomograf komputerowy wysokiej jakości. Badanie rezonansowe wykonywane jest przy schorzeniach z zakresu neurologii, ortopedii czy też diagnostyki i monitorowania chorób nowotworowych. Istnieje także możliwość wykonania badania piersi za pomocą rezonansu.