Centrum Nurkowe First Dive

ul. Kasprzaka 1/3 (basen Delfin), Warszawa

Discover Scuba Diver – kurs nurkowania ze zdjęciami od 99,99 zł z Centrum Nurkowym First Dive

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: URODA25. Ważny do 4.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Ekscytujące uczucie nieważkości pod wodą i możliwość nabycia umiejętności swobodnego oddychania z automatu nurkowego pod wodą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: kurs Intro – wprowadzenie do nurkowania
  • rodzaj lekcji: grupowe dla maks. 5 osób
  • czas trwania: całość ok. 3 godz., 45 min w wodzie

  • po kursie uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu nurkowania
  • na czas kursu uczestnicy zostaną wyposażeni w kompletny sprzęt do nurkowania

Szczegółowe informacje na tematu kursu Discover Scuba Diver dostępne są tutaj.

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 508 477 622 lub 792 477 822. Zajęcia odbywają się na basenie krytym w Warszawie. Po zakupie wymagany jest kontakt w celu ustalenia lokalizacji. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 4. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2.

Centrum Nurkowe Firstdive

Zlokalizowane w Warszawie centrum nurkowe łączy grupę pasjonatów zakochanych w podwodnej przygodzie. Posiadający bogate doświadczenie instruktorzy pragną przekazać uczestnikom zarówno miłość do nurkowania, jak i odpowiednią technikę, umiejętności i zasady bezpieczeństwa. Oprócz nauki skorzystać można z organizowanych wypraw nurkowych w Polsce lub za granicą, a także zakupić profesjonalny sprzęt znanych marek (m.in. Apeks, Bare, Dux, Dive Rite i więcej).