Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

2 lokalizacji

Skaling, fluoryzacja, polerowanie, piaskowanie i więcej: pakiet za 89,99 zł i więcej opcji w Vita-Smile

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi przywracają naturalną biel zębów oraz remineralizują szkliwo i wzmacniają je przed atakami próchnicy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Arman
5 Oceny2 reviews
dzień temu
Dobra robota!
K
Katarzyna
4 Oceny2 reviews
2 dni temu
Świetne miejsce, świetny zabieg i świetna Pani wykonująca zabieg. 1. Uprzejmy personel 2. Pani stomatolog tłumaczyła wszystko co robi oraz ogółem mówiła istotne rzeczy o zębach. 3. Zrobione piaskowanie nawet 2 razy, jak Pani stwierdziła, że potrzeba coś powtórzyć. 4. Niepozorne miejsce, a tak świetna usługa. Bardzo polecam! To chyba pierwszy groupon, który mogę w 100% polecić. :)
E
Ewa
4 Oceny2 reviews
4 dni temu
Wspaniała Pani Stomatolog. Podczas zabiegu wszystko dokładnie tłumaczyła. Niezwykle serdeczna i lubiąca swoją pracę osoba - aż miło wejść do takiego gabinetu, gdzie entuzjazm bije od lekarza. Takie podejście do pacjenta zdecydowanie łagodzi ból i dyskomfort, który przestaje być aż tak uciążliwy, za co DZIĘKUJĘ! Higienizacja przeprowadzona bardzo profesjonalnie, skrupulatnie i dokładnie. Jestem niezwykle zadowolona z wizyty. Polecam
K
Karolina
3 Oceny2 reviews
4 dni temu
Jestem bardzo zadowolona.Usługa wykonana bardzo dokładnie.Polecam.
D
Dominika
2 Oceny2 reviews
grudzień 29, 2020
Miła obsługa, wszystko szybko, sprawnie i dokładnie.
M
Marlena
2 Oceny1 reviews
grudzień 23, 2020
Super :)
M
Marcin
2 Oceny2 reviews
grudzień 18, 2020
Bardzo miła i uprzejma Pani stomatolog. Usług wykonana jak najbardziej dobrze, sprawnie oraz profesjonalne.
G
Guest
2 Oceny2 reviews
grudzień 15, 2020
Usługa wykonana rzetelnie i dokładnie, polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Wybierz 1 z 2 opcji

Skaling, fluoryzacja, polerowanie, piaskowanie oraz badanie całościowe i analiza stanu jamy ustnej przy pomocy kamery wewnątrzustnej w obrazie HD 22 x 25:

  • 89,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
  • 169,99 zł za pakiet dla 2 osób.

Jak zadbać o swój uśmiech? Oferta Vita-Smile w Warszawie i Zielonce pozwala zatroszczyć się o uzębienie.

Podczas wizyty przeprowadzany jest skaling – zabieg wykorzystujący ultradźwięki do usuwania kamienia nazębnego, co przywraca zębom naturalną biel oraz zapobiega paradontozie i chorobom dziąseł. Następnie następuje piaskowanie oraz polerowanie. Fluoryzacja wzmacnia zęby i zwiększa odporność na próchnicę.

Dzięki kamerze wewnątrzustnej stomatolog może dostrzec szczegóły, które nie zawsze są widoczne w dentystycznym lusterku. Duże powiększenie sprawia, że lekarz jest w stanie precyzyjnie zdiagnozować nawet najmniejsze zmiany, a także sprawdzić sytuację w miejscach trudno dostępnych. Tego typu monitoring jest również przydatny w ocenie zmian zapalnych dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej.

Vita-Smile oferuje oczyszczanie zębów z kamienia i osadów, a także kompleksową opiekę dentystów.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Realizacja grouponów: Warszawa – pon.-pt. 9-20, Zielonka – pon.-czw. 10-20. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 698 31 19 (Warszawa), 22 416 48 58 (Zielonka) z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Vita-Smile

Z trzech warszawskich i podwarszawskich placówek Vita-Smile, z którymi współpracuje kilkudziesięciu lekarzy specjalistów, skorzystało dotąd wielu pacjentów. Członkowie kadry zdają sobie sprawę z lęku, jaki może towarzyszyć wizytom w gabinecie stomatologicznym, dlatego w kontakcie z pacjentami starają się być wyrozumiali i delikatni, a w ramach leczenia oferują liczne udogodnienia oraz metody współpracy. Na miejscu można skorzystać z usług z zakresu chirurgii, diagnostyki, protetyki, implantologii, ortodoncji, endodoncji, stomatologii dziecięcej i zachowawczej.

Warto wspomnieć, że Vita-Smile dba o rodzinną atmosferę także poza własnymi placówkami. Bierze udział w różnego rodzaju eventach, sponsoruje i obejmuje patronatem lokalne wydarzenia, np. rajdy rowerowe, rodzinne pikniki i miejskie rozgrywki piłki nożnej.