Centrum Medyczne Best Med

al. Jerozolimskie 87, Warszawa

Plastyka powieki (od 1500 zł), odwinięcie powieki (od 1800 zł) i więcej w Centrum Medycznym Best Med

Wybierz opcję

Wyróżniki

Chirurgiczne zabiegi plastyki powiek pozwalają na zwiększenie pola widzenia i poprawę wyglądu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 1-1,5 godz.
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz (doktor nauk medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego)

Blefaroplastyka

Osoby, które borykają się z opadającą powieką czy też wiotką skórą powiek, mogą dzięki korekcji chirurgicznej pozbyć się swoich dolegliwości. Zabieg polega na wycięciu nadmiaru skóry powieki oraz w razie potrzeby, także tłuszczu.

Jak przebiega zabieg bleferoplastyki?

  • zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa ok. 1-1,5 godziny
  • wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym, tzn., że po zabiegu pacjent udaje się do domu
  • zabieg wiąże się z przecięciem skóry, a cięcie wykonywane jest w obrębie załamania powiek przez co późniejsza blizna może być niewidoczna

Na ranę zakładane są szwy, które są zdejmowane podczas kontroli w 7 dobie po zabiegu – tyle czasu wynosi też średni okres rekonwalescencji, po którym można wrócić do swoich obowiązków zawodowych. Siniaki czy obrzęki są normalnym zjawiskiem, a dolegliwości bólowe z reguły są niewielkie i ustępują po przyjęciu powszechnie dostępnych środków przeciwbólowych.

Ostateczny efekt można ocenić po około 3 miesiącach.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Efekty zabiegu mogą utrzymywać się nawet kilkanaście lat.

Przygotowanie do zabiegu:

Przed wykonaniem zabiegu każdy pacjent musi odbyć kwalifikację chirurgiczną, podczas której omawiane są wraz z lekarzem zalecenia przed-, jak i pozabiegowe. W trakcie spotkania należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach oraz schorzeniach, ponieważ niektóre z nich mogą wpłynąć na bezpieczeństwo oraz efekt zabiegu.

Dodatkowo należy:

  • na 6 tygodni przez zabiegiem rzucić palenie
  • unikać promieniowania UV przez 6 tygodni po zabiegu
  • unikać ćwiczeń fizycznych przez co najmniej 2 tygodnie po zabiegu

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów (wówczas trzeba opłacić koszt kwalifikacji do zabiegu). Znieczulenie w cenie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 628 62 81 lub 609 505 600 z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Medyczne Best Med

Zlokalizowane w Śródmieściu, w pobliżu Dworca Centralnego Centrum Medyczne to miejsce, w którym wykwalifikowany zespół specjalistów dba o zdrowie swoich pacjentów. Wyposażone jest w nowoczesny sprzęt medyczny, umożliwiający diagnozowanie oraz wykonywanie zabiegów. Specjaliści to wybitni lekarze z wieloletnim doświadczeniem, znani i cenieni przez liczne grono pacjentów. Centrum Medyczne Best Med gwarantuje opiekę medyczną na wysokim poziomie, brak kolejek oraz nastawienie na indywidualne potrzeby pacjenta. Zapewnia szeroki wybór dostępnych specjalistów (urolodzy, ortopedzi, kardiolodzy, dermatolodzy, psycholodzy, medycyna estetyczna, medycyna pracy), jak również badań diagnostycznych. Można tu wykonać badania laboratoryjne, ECHO serca, holter EKG, 24-godzinne monitorowanie ciśnienia tętniczego, a także badanie USG. Długie godziny pracy placówki umożliwią wybór dogodnego terminu wizyty.