Celebrytka

Podchorążych 39A, Warszawa

Do 33% zniżki na: Zabiegi odchudzające w firmie Celebrytka

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny sprzęt i wykwalifikowana kadra zapewnia gwarancję zabiegu.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Modelowanie sylwetki Body Sculpt 1 partia

Sesja 30 minutowa na dowolną wybraną jedną partię (brzuch,ramiona,pośladki,łydki,uda).

Modelowanie sylwetki Body Sculpt 2 partie

Sesja 30 minutowa na dwie dowolne partie (brzuch,ramiona,pośladki,łydki,uda).

Modelowanie sylwetki Body Sculpt (pakiet 3 zabiegów 1 partii)

Pakiet 3 sesji 30 minutowych na dowolną wybraną jedną partię (brzuch,ramiona,pośladki,łydki,uda).

Body Slulpt

Możliwe efekty:

•szybka redukcja wagi 

•wzmocnienie mięśni

•jędrne i uniesione pośladki

•poprawa jędrności skóry

•poprawa krążenia 

W ciągu 30 min urządzenie wykonuje 30 000 razy skurcz mięśni, co może odpowiadać 30 000 przysiadom, które pomagają komórkom tłuszczu w metabolizmie i intensywnym rozkładzie

Im więcej mięśni, tym szybsze spalanie tłuszczu.

Jedyne uczucie podczas zabiegu to uczucie delikatnego przykurczu mięśnia podczas pracy.

Mięśnie stanowią około 35% ciała, a większość urządzeń odchudzających na rynku skupia się tylko na tłuszczu, nie na mięśniach. Obecnie stosuje się wiele inwazyjnych zabiegów takie jak zastrzyki i zabiegi chirurgiczne w celu poprawy kształtu pośladków. 

Body Sculpt wykorzystuje rezonans magnetyczny o wysokiej intensywności + skoncentrowaną jednobiegunową technologię częstotliwości radiowej do treningu mięśni i trwałego niszczenia komórek tłuszczowych. Skupienie energii wibracji magnetycznych stymuluje neurony ruchowe do ciągłego rozszerzania i kurczenia się mięśni autogennych w celu osiągnięcia ekstremalnego treningu o wysokiej częstotliwości.

Co ciekawe tego rodzaju skurczu nie można osiągnąć za pomocą zwykłego ćwiczenia.

EMS Body Sculpt wykorzystuje nieinwazyjną technologię HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Field) + Focused monopole RF Technology.

Najlepszy rezultat można otrzymać przy serii zabiegów 6-8 co drugi,trzeci dzień.

Chcesz mieć formę na lato?

Zadbaj o to już teraz z nami!

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 517 452 303. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Celebrytka

Celebrytka jest miejscem w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Warszawa Mokotów, sąsiadującą z Łazienkami Królewskimi, w którym zadbasz kompleksowo o swoje ciało, makijaż czy włosy. Najnowocześniejszy sprzęt oraz wykwalifikowani eksperci  pomogą Wam w osiągnięciu najlepszych rezultatów. U Nas będziecie mogli zarówno odpocząć po całym dniu ciężkiej pracy, jak i wykonać szereg zabiegów i ćwiczeń mających na celu poprawę sylwetki czy regenerację organizmu. Nasza propozycja dotyczy również odżywienia oraz regeneracji włosów, a także wykonania profesjonalnego makijażu permanentnego uznanej specjalistki w tej dziedzinie, jaką niewątpliwie jest Pani Angelika Bachowska. Nasze sprzęty pomogą Wam w krótkim czasie wykonać profesjonalny trening, rozbić tkankę tłuszczową, ujędrnić ciało, pozbyć się cellulitu. Jednocześnie możemu też Państwu zaproponować usunięcie laserowe niedopracowanych wcześniej tatuaży czy makijaży permanentnych. Celebrytka łączy dla Was w jednym miejscu szereg usług, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.