zamknij
Multikino

ul. Rolna 8, Kielce

Ustawienie geometrii kół lub kompletny przegląd auta za 59,99 zł i więcej w Carmax Auto Serwis

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wśród usług m.in. ustawienie geometrii kół oraz kontrola stanu technicznego auta

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Tomasz
1 Oceny1 reviews
4 dni temu
Bardzo uprzejma i sprawna obsługa, zero kolejek (umówiłem się na konkretna godzinę), pracownik serwisu przy mnie w ciągiu 15 min. z wyważeniem wymienił koła. Serdecznie polecam!
K
Krzysztof
3 Oceny3 reviews
maj 21, 2021
Wszystko ok.
S
Sławomir
10 Oceny1 reviews
kwiecień 27, 2021
Wszystko super ! Pełny profesjonalizm, terminowo i szybko. Gorąco polecam
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
grudzień 5, 2020
Sama operacja (Dezynfekcja i odgrzybianie metodą ozonową oraz pełne sprawdzenie działania i wydajności klimatyzacji) bardzo prosta i przyjemna. Jednakże musiałem upomnieć się o pełny zakres usługi - sprawdzenie działania i wydajności klimatyzacji. Poza tym wszystko ok.
K
Karol
1 Oceny1 reviews
grudzień 3, 2020
Wszystko super. Polecam! Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
K
Krzysztof
3 Oceny3 reviews
listopad 18, 2020
Wszystko ok. Najważniejsze, że umówienie było na konkretną godzinę. Wjazd do warsztatu był punktualnie z wyznaczoną godziną.
K
karol
1 Oceny1 reviews
październik 2, 2020
Profesjonalna obsługa.
A
Andrzej
3 Oceny3 reviews
lipiec 27, 2020
Usługa wykonana wzorowo
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • przegląd auta obejmuje m.in. kontrolę zawieszenia, układu hamulcowego i wydechowego, oświetlenia, ogumienia, akumulatora, płynów eksploatacyjnych, co pozwoli uniknąć kosztownych awarii lub usterek.

Odpowiednio wykonana usługa geometrii kół wpływa na wydłużenie żywotności wszystkich elementów w zawieszeniu (m.in. ogumienia) oraz na poprawę przyczepności kół i sterowności.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 566 599. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. W przypadku potrzeby regulacji więcej niż jednego parametru w trakcie ustawiania geometrii kół dodatkowa opłata 20 zł za parametr. W wielu autach występuje tylko jeden parametr podlegający regulacji, więc dopłata nie będzie występować, natomiast w autach sportowych, dużych luksusowych limuzynach może być kilka parametrów do regulacji, co nie oznacza, że któryś z nich będzie wymagał regulacji. W przypadku pytań technicznych kontakt telefoniczny. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Carmax Auto Serwis

Serwis wykonuje pełen zakres usług przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i najwyższej jakości części zamiennych oraz zamienników. W ofercie znajdują się usługi z zakresu elektroniki i elektromechaniki, klimatyzacji samochodowej, serwisu olejowego, naprawy i remontów zawieszenia, naprawy układu kierowniczego i hamulcowego, a także komputerowa geometria kół, diagnostyka silnika czy kosmetyka aut. Warto wspomnieć, iż serwis został wyróżniony w programie DobryMechanik.pl.