Buggy Off Road Liptakówka

Środkowa 169a (przy Hotelu Liptakówka), Białka Tatrzańska

Do 8% zniżki na Rajdy/Drifting (jazda/doświadczenie) w Buggy Off Road Liptakówka

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny RELAKS25. Termin: 27.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Jazda terenowa pojazem o mocy 51 KM to pomysł na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: od 1 do 2 godzin
  • marka samochodu/pojazdu: SSV CAN-AM Maverick Rotax 800, pojemność 799.9 cm³, 4-suwowy, chłodzony cieczą, z katalizatorem, 51 KM, rok produkcji: 2021 – pierwszy sezon użytkowania.
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie: tak

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 762 199. Z oferty mogą skorzystać 2 osoby na raz. Oferta dla dzieci od lat 3 (na miejscu pasażera). Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Buggy Off Road Liptakówka

Działająca na terenie Białki Tatrzańskiej wypożyczalnia, oferuje swoim klientom wysokiej jakości sprzęt sportowy. W Buggy Off Road Liptakówka wypożyczyć można skutery śnieżne oraz Buggy do jazdy terenowej. Oferta firmy dostosowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.