Break The Code Escape Room

Break The Code Escape Room ul. św. Stanisława 9/3, I piętro, Katowice

Gra logiczna dla 2-4 osób od 54,99 zł w Break The Code Escape Room w Katowicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Miejsce oferujące przeniesioną do świata rzeczywistego komputerową grę typu Escape The Room

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Gra logiczna dla 2-4 osób:

  • 54,99 zł za grę od poniedziałku do piątku,
  • 64,99 zł za grę od soboty do niedzieli.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Godz. otwarcia: pon.-pt. 15.30-22, sob.-niedz. 12.30-22. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 275 333 lub online. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Break The Code Escape Room

45 – dokładnie tyle minut mają gracze, by rozwiązać serię zadań i łamigłówek, co pozwoli im złamać kod i bez użycia siły opuścić pokój, w którym zostali zamknięci. Gra wymaga zatem logicznego myślenia, a przy tym współpracy grupy. W Break The Code Escape Room do wyboru są 4 pokoje: Statek piracki, Speed, Alcatraz i Klątwa. W pierwszym graczy więzi Czarnobrody. W drugim presję czasu wywiera bomba podłożona w autobusie – wybuchnie, jeśli prędkość pojazdu, w którym kończy się paliwo i przegrzewa silnik, spadnie poniżej 80 km/h. Pokój Alcatraz to nic innego jak więzienie, z którego należy się wydostać, zaś ostatni pokój otacza zła aura związana z krwawym rytuałem sprzed lat. Wszystkie detale w specjalnie zaprojektowanych pomieszczeniach mogą mieć znaczenie w walce o wolność. Nic dziwnego, że gra jest ciekawym pomysłem na firmowe spotkanie integracyjne czy spędzenie wolnego czasu ze znajomymi lub rodziną.