Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

Rezonans magnetyczny odcinka kręgosłupa lub głowy za 329 zł i więcej opcji w pracowniach Bonus Diagnosta – 2 lokalizacje

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Badanie umożliwia uzyskanie szczegółowych obrazów wybranych części ciała bez narażenia na promieniowanie rentgenowskie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
czerwiec 21, 2020
Badanie wykonane bez problemu, szybki termin. Sympatyczny zespół - polecam i pozdrawiam !!!
W
Wojciech
3 Oceny1 reviews
maj 29, 2020
Żadnych negatywów a same pozytywy mnie spotkały podczas kontaktu z tą placówką. W szczególności personel nad wyraz uprzejmy. Terminowość i jakość usług na najwyższym poziomie. Polecam!!!

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 20-40 minut
  • specjalista wykonujący zabieg: technik

  • czas opisu badania do ustalenia w placówce
  • forma opisu badania: na płycie lub online (do ustalenia w placówce)

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Podanie kontrastu za dopłatą 150 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 736 323 lub 52 371 72 26 (ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10A), 507 736 257 lub 52 346 13 72 (ul. Leśna 9). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bonus Diagnosta

Zlokalizowane w Bydgoszczy pracownie rezonansu magnetycznego należą do grupy TOMMA, która wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, gronem wykwalifikowanych specjalistów i wysokiej jakości sprzętem. W pracowniach Bonus Diagnosta wykonywane są badania z zakresu diagnostyki obrazowej pozwalające na ocenę stanu wszystkich narządów wewnętrznych i tkanek. Badanie rezonansem magnetycznym (MR) jest bardzo precyzyjne i polega na oddziaływaniu polem magnetycznym na organizm, wskazuje na zmiany chorobowe w układzie mięśniowym i szkieletowym, w tym również w szpiku kostnym, umożliwia ocenę funkcjonowania naczyń krwionośnych i serca. Badanie to najczęściej wykonuje się w diagnostyce planowej i profilaktycznej. Warto dodać, że nowoczesna aparatura pozwala na jednoczesne skrócenie czasu ekspozycji organizmu na promieniowanie, przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu.

Bonus Diagnosta

Medycyna, Obrazowanie i tomografia