2 lokalizacji

Polska kuchnia: 14 zł za groupon wart 20 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Bolek i Lolek – 2 lokale (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu znaleźć można zarówno smaki polskiej kuchni, np. staropolski bigos, tatar, rosół, golonkę, jak również włoską pizzę

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
GrzegorzTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
113 Oceny101 reviews
luty 26, 2020
Doskonała obsługa. Polecam !!!

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • wyłączenia: napoje

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.  
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bolek i Lolek

Szukając miejsca serwującego dania charakterystyczne dla tradycyjnej polskiej kuchni warto udać się do restauracji Bolek i Lolek. Zlokalizowane w Radomiu lokale cechuje przyjazna atmosfera i duża różnorodność dań. W menu znaleźć można m.in. codziennie inne dania obiadowe (np. zupa pomidorowa i kotlet mielony z ziemniakami i surówką lub golonka pod warzywami i kapustą) oraz smaki rodem z Włoch (pizze, spaghetti). Na miejscu organizowane są też różnego rodzaju imprezy okolicznościowe (np. urodziny, chrzciny, komunie, rocznice ślubu).