zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

BodyPositive Salon Masażu

Staromiejska 12, Katowice

Wybrany 30-minutowy masaż ciała za 49,99 zł i więcej w Salonie Masażu BodyPositive w Katowicach (do -37%)

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wybrany masaż może pomóc w odprężeniu mieśni, poprawie samopoczucia, nawilżeniu skóry i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Pawel
1 Oceny1 reviews
styczeń 4, 2022
polecam w 100 % super !

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • czas trwania: 30, 60 lub 90 minut
  • dostępne masaże:

    • 30-minutowe: sportowy, bańką chińską
    • 60-minutowe: relaksacyjny, antycellulitowy, bańką chińską
    • 90-minutowe: klasyczny, intensywny masaż pobudzający

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę rezerwacja.groupon.pl .. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dni i godziny otwarcia: pon.-sob. 10-21. W tych godzinach i dniach istnieje możliwość zarezerwowania wizyty. Wiecej informacji pod numerem tel. 798 578 380. Osoby bez wcześniejszej rezerwacji nie będą przyjmowane, chyba że chcą się zapisać na wizytę w późniejszym terminie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

BodyPositive Salon Masażu

Położony w samym centrum Katowic salon oferuje swoim klientom relaksujące i pielęgnacyjne zabiegi zarówno na twarz, jak i ciało. Wykwalifikowany personel wykonuje masaże sportowe, kosmetyczne twarzy, relaksacyjne czy antycellulitowe. Warto dodać, iż na miejscu prowadzona jest bezpłatna nauka automasażu dla osób po masektomii.