Bilety na koncerty LemON: 10-lecie zespołu + goście – 3 miasta (do -25%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do usłyszenia na żywo muzycznych przebojów zespołu LemON takich jak: „Napraw”, „Scarlett”, „Spójrz”, „Nice”, „Jutro”

O tej ofercie

Oferta

 • Bilet na koncert zespołu LemON: 10-lecie zespołu + goście specjalni

 • Kiedy i gdzie:

  • 18.09.2022 o godz. 18:30 – Kielce, Amfiteatr Kadzielnia, ul. Legionów 1
  • 29.09.2022 o godz. 19:30 – Lublin, Hala Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8
  • 01.10.2022 o godz. 18:30 – Kraków, TAURON Arena, ul. Stanisława Lema 7

Dostępne bilety:

 • Kielce: Sektor C3 lub B2 – miejsca siedzące nienumerowane
 • Lublin: Strefa Fan – miejsca stojące na płycie przy scenie
 • Kraków: miejsca stojące na płycie przy scenie

LemON 2022

Zespół został założony w 2011 roku przez wokalistę i kompozytora Igora Herbuta. Aktualnie ma na koncie koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków, a takie utwory, jak „Napraw”, „Nice”, „Jutro”, „Scarlett” znajdowały się na pierwszych miejscach list przebojów. Przez te wszystkie lata LemON zagrał prawie tysiąc koncertów, zarówno na kameralnych scenach klubowych, jak i przed kilkudziesięciotysięczną publicznością (Woodstock, Wembley Arena, Europejski Stadion Kultury) i był wielokrotnie nagradzany na popularnych festiwalach (Sopot, Opole, EMA, Must Be The Music).

Lider zespołu, Igor Herbut – znany jest również z solowych projektów, współpracował z takimi postaciami polskiej sceny muzycznej jak: Kayah, Agnieszka Chylińska, Kasia Nosowska, Adam Sztaba, Jacek Cygan, Jan Borysewicz, Maryla Rodowicz, Grzegorz Markowski, Beata Kozidrak, Justyna Steczkowska, Sebastian Karpiel-Bułecka.

10 lat istnienia zespołu, to jak Igor Herbut wspomina: „to 10 lat trudnych decyzji. Naiwnego może, ale bezkompromisowego podejścia do muzyki. Tysiące ukłonów z tysięcy scen w całej Polsce i nie tylko. Tysiące Was, fanów, których zaszklone ze wzruszenia oczy, dają mi osobiście, i nam - naszej ekipie, wiarę w to, że to, o czym śpiewamy i gramy jest dla Was ważne."

Na scenie, gościnnie, po latach razem wystąpią także muzycy, którzy tworzyli pierwotny skład LemON, a także inni artyści: Kuba Badach, Enej, Piotr Rogucki, Grzegorz Turnau, Sara James.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jako bilet (otwarcie bram półtorej godziny przed koncertem).
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta nie jest objęta 14-dniową polityką zwrotu. Brak możliwości wymiany i zwrotu grouponu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

LemON: 10-lecie zespołu, trasa koncertowa