Brak nowych powiadomień

Park rozrywki Tatrapolis, Słowacja

Ráztocká 1003, Liptovský Mikuláš

Od 25,90 zł: jednodniowy bilet wstępu do parku rozrywki Tatrapolis na Słowacji

Do -14%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do przeżycia niezapomnianej przygody w parku rozrywki na Słowacji z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Najważniejsze atrakcje:

 • Giganty epoki lodowcowej – wystawa, dzięki której można przenieść się 10 tys. lat wstecz i zobaczyć olbrzymich mieszkańców Ziemi, wśród których znalazło się 18 wymarłych stworzeń z różnych części świata i 5 szkieletów, które zostały stworzone zgodnie z najnowszą wiedzą naukową


 • Miniatury światowych budynków – budowle z różnych zakątków, takie jak np. Atomium, czyli monumentalny model kryształu żelaza w Brukseli, Big Ben, czyli wieża zegarowa Elizabeth Tower w Londynie, wieżowiec Burj Al Arab, czyli jeden z najwyższych i najbardziej luksusowych hoteli na świecie z Dubaju

 • wśród pozostałych atrakcji na uwagę zasługuje np.:

  • Autodrom (w ramach kuponu 1 przejazd)
  • Wodna Strzała
  • Karuzela
  • Tatrapolis Express
  • Labirynt
 • galeria atrakcji dostępna jest tutaj

Mapa parku dostępna po kliknięciu w poniższą grafikę


Warunki

Groupon ważny do 31.08.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i okaż go w kasie biletowej. Rezerwacja nie jest wymagana. Dzieci poniżej 3 roku życia – wstęp bezpłatny. Bilet dla dziecka obejmuje wiek: 3-15 lat. Bilet rodzinny 2+1 oznacza 2 osoby dorosłe + 1 dziecko. Bilet 2+2 oznacza 2 osoby dorosłe + 2 dzieci.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Tatrapolis

Zlokalizowany na Słowacji park rozrywki o powierzchni ponad 1,6 ha kusi licznymi atrakcjami, które zapewnić mogą nieograniczone możliwości zabawy, nie tylko dla najmłodszych. Główne wejście do Tatrapolis prowadzi przez 6,5-metrową bramę wykonaną z metalowych prętów. Zlokalizowane tu miniatury (np. Wieża Eiffla, krzywa wieża w Pizie, londyński zegar Big Ben, tajwański Taipej, dubajski Burj al Arab, wieża telewizyjna CN Tower z Toronto, Statua Wolności, budynek Opery w Sydney, wiatrak holenderski) umożliwiają dzieciom poznawanie w jednym miejscu ważnych budowli z całego świata.

Można tu także obejrzeć kuźnie i pod opieką kowala spróbować wykuć samodzielnie monetę. Wśród popularnych atrakcji jest także kolejka Tatrapolis Express, karuzele, labirynt luster, samochodziki w Autodromie, ogród żywych motyli w Liptov Arenie.

Park rozrywki Tatrapolis, Słowacja

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna