Brak nowych powiadomień

Beszterda Fotopracownia

Zamknięta 18, Gdańsk

Mini sesja fotograficzna – biznesowa ze zdjęciami od 34,99 zł w Fotopracowni Beszterda w Gdańsku

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Sesja biznesowa to okazja do wykreowania na fotografii swojego wizerunku w sposób profesjonalny

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj oferty: sesja fotograficzna w wersji mini
  • tematyka: biznesowa
  • realizacja usługi: sesja studyjna lub u klienta (za dopłatą ustalaną indywidualnie)
  • liczba zdjęć: 1-5 w rozmiarze 10 x 15 cm + wersja elektroniczna
  • zdjęcia wyretuszowane i wydrukowane przekazywane są klientowi do 7 dni

Warto wiedzieć

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 792 993. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Beszterda Fotopracownia

Chcąc wykreować swój wizerunek, rozszerzyć portfolio lub uwiecznić ważne momenty warto zdecydować się na profesjonalne usługi fotograficzne. Możliwość taką daje zlokalizowana w Gdańsku Fotopracownia Beszterda, która powstała z pasji zrodzonej około 2007 roku. Klienci mają do wyboru sesje zdjęciowe o różnej tematyce (np. biznesowe, portretowe, rodzinne, narzeczeńskie), które można zrealizować zarówno w studiu, plenerze, jak i w domu.