Berry Beauty Concept

Dominikanska 4, Poznan

Pielęgnacja włosów z myciem, strzyżeniem i modelowaniem w Berry Beauty Concept (do -36%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne usługi, dzięki którym można zyskać nie tylko nową fryzurę, ale także miękkie i lśniące włosy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: każdych

Pielęgnacja włosów Authentic Beauty Concept

Przy pielęgnacji fryzjer indywidualnie dobiera produkty do rodzaju, stanu i kondycji włosa. W efekcie włosy mogą stać się gładkie, lśniące i jedwabiście miękkie. Authentic Beauty Concept to holistyczna marka premium współtworzona z unikalną społecznością fryzjerską, by wytyczyć nową drogę do autentycznego piękna.

Wirtualny spacer

Instagram Berry Beauty Concept

Zdjęcia prezentujące salon oraz wykonane usługi

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 366 006. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Berry Beauty Concept

Położony w samym centrum Poznania salon, oferuje bogaty wybór usług z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki. W Berry Beauty Concept, poza tradycyjnym strzyżeniem dostępne są rozmaite koloryzacje, zabiegi pielęgnujące włosy a także modne upięcia. Dodatkowo, oferta gabinetu obejmuje m.in. manicure, pedicure, stylizację brwi, masaże.