Belissima Studio Urody

Będzińska 16, Sosnowiec

Do 35% zniżki na: Zabiegi na twarz w firmie Belissima Studio Urody

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg z wykorzystaniem fali radiowej ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność i gęstość oraz owal twarzy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Sonoforeza z maską kremową na twarz

Fala radiowa z maską kremową na twarz

Sonoforeza z maską algową na twarz

Fala radiowa z maską algową na twarz

Sonoforeza + peeling kawitacyjny z maską na twarz

Fala radiowa + peeling kawitacyjny z maską na twarz

czas trwania - 45-55 min

Przeciwskazania

ciąża, opryszczka, nowotwory, karmienie piersią, metalowe implanty, rozrusznik, wirusowe i bakteryjne choroby skóry, epilepsja, fala radiowa- skóra naczyniowa ,botox, wypełniacze i nici - ostatnie 9 miesięcy 

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Oferta dla osób powyżej 18 lat. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 883 759 358. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Belissima Studio Urody

O tym, że warto dbać o piękno całego ciała, przekonuje sosnowiecki salon urody. Wśród tutejszych usług wymienić warto stylizację paznokci, pielęgnację dłoni i stóp, depilację cukrową, a także wszelkie zabiegi upiększające na twarz, w tym mezoterapię bezigłową, peeling kawitacyjny czy sonoforezę.