Belanovska Clinic&Spa

Meander 22 lok. U10, Warszawa

Dzień Kobiet: Rytuał day spa z masażem, peelingiem enzymatycznym i więcej od 59 zł w Belanovska Clinic&Spa

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach oferty m.in. masaż gorącymi kamieniami, maska ujędrniająca, peeling enzymatyczny kawowy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania pakietu dla 1 osony: do 60 minut

Rytuał day spa obejmuje:

  • peeling enzymatyczny (do wyboru; cukrowy, solny, tlenowy, malinowy, czekoladowy, owoce tropikalne, kawowy itp.)
  • masaż częściowy ciała (do wyboru; klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, sportowy, limfodrenaż, tajski, masaż czekoladą)
  • maska (do wyboru; odżywcza, nawilżająca, ujędrniająca, modelująca)
  • spa dla dłoni (peeling, parafina, maska)
  • zabieg na twarz (do wyboru:peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, infuzja tlenowa, laseroterapia, fale radiowe Rf)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 800 019. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Belanovska Clinic & Spa

Na warszawskim Ursynowie działa gabinet, który specjalizuje się w zabiegach pielęgnujących, oczyszczających oraz spa. W Belanovska Clinic&Spa pracuje doświadczony zespół specjalistów, który w ramach konsultacji dobiera odpowiednie dla klienta zabiegi. Na miejscu wykonuje się m.in. peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, mikrodermabrazję, masaż relaksacyjny czy sportowy.