Belanovska Clinic & Spa

Meander 22 lok. U10, Warszawa

Groupon zniżkowy na zabieg z kwasem hialuronowym w Belanovska Clinic & Spa (do -89%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka i odpowiada m.in. za sprężystość skóry i młody wygląd

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Wysokość dopłaty zależy od wybranego obszaru zabiegowego i rodzaju zabiegu.

 • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
 • preparat stosowany podczas zabiegu: kwas hialuronowy (marki: Teosyal, Filorga, Neuavia, Restylane, Juvaderm)
 • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 1 lub 2 ml

Przykładowe zabiegi:

 • wypełnianie zmarszczek
 • korekta nosa
 • ujędrnianie grzbietu rąk
 • bruzdy nosowo-wargowe
 • wypełnienie, odświeżenie, nawilżenie ust
 • wolumetria, objętość, konturowanie twarzy, łagodny lifting oraz poprawa owalu
 • mezoterapia kwasem hialuronowym
 • podkrążone oczy

Kwas hialuronowy: substancja, która pozwala w szybki sposób przywrócić prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wpływając jednocześnie na jej odmłodzenie i wygładzenie. Występuje naturalnie w skórze i wykorzystuje się go w zabiegach powiększania ust, wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy. Kwas hialuronowy posiada wysokie właściwości nawilżające; pełni też rolę powłoki ochronnej, która zabezpiecza przed nadmierną utratą wilgoci.

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający.. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 800 019. Dni i godziny otwarcia: poniedziałek - sobota od 9 do 21. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu. Do każdego grouponu bezpłatna konsultacja kosmetologiczna oraz 50 % rabatu na zabiegi. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Belanovska Clinic & Spa

Na warszawskim Ursynowie działa gabinet, który specjalizuje się w zabiegach pielęgnujących, oczyszczających oraz spa. W Belanovska Clinic&Spa pracuje doświadczony zespół specjalistów, który w ramach konsultacji dobiera odpowiednie dla klienta zabiegi. Na miejscu wykonuje się m.in. peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, mikrodermabrazję, masaż relaksacyjny czy sportowy.