Brak nowych powiadomień

ul. Piłsudskiego 100, Poznań

Endermologia LPG®: 3 zabiegi za 289 zł i więcej opcji w Beauty Skin Place

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg, który może pomóc wyszczuplić i wymodelować sylwetkę

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
kasia
2 Oceny1 reviews
listopad 1, 2019
Super bardzo miło i profesjonalnie ,polecam jak najbardziej i sama na pewno również wrócę .

W skrócie

Szczegóły:

Endermologia LPG® to nowoczesny zabieg, który opiera się na wykorzystaniu mechanicznych oddziaływań na komórki tłuszczowe. Zastosowanie tego rodzaju masażu pozwala na uwolnienie tłuszczu z tkanek.

Po wykonaniu odpowiedniej ilości zabiegów, możliwa jest nie tylko likwidacja cellulitu, ale także wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki oraz poprawa konturu twarzy. Endermologia może pomóc w uzyskaniu idealnie gładkiej skóry i sylwetki, tym bardziej, kiedy zdrowa dieta czy regularne ćwiczenia nie przynoszą określonych efektów.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Do zabiegu konieczny jest kostium, który można zakupić na miejscu w cenie 100 zł. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Skin Place

Prowadzony przez doświadczoną specjalistkę z zakresu kosmetologii oraz spa salon, to miejsce gdzie można zadbać o swój wygląd i samopoczucie. W poznańskim Beauty Skin Place skorzystać można z licznych zabiegów obejmujących zarówno twarz, jak i ciało. Oferta gabinetu to m.in. manicure, pedicure, masaże, makijaż permamentny, zabiegi spłycające zmarszczki mimiczne.