Beauty Perfect

3 Maja 23/2, Katowice

Makijaż permanentny brwi metodą pudrową w Beauty Perfect (do -61%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APKA25. Termin: 23.3.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Odpowiednio dobrana metoda pozwala na utrzymujące się nawet kilka lat podkreślenie naturalnej urody

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: pudrowa
  • korekta w cenie: nie (płatna dodatkowo, zgodnie z cennikiem)
  • znieczulenie: tak

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 532 999 489 . Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Beauty Perfect

Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług oraz dbałość o zadowolenie każdego klienta, to wyróżniki salonów Beauty Perfect Academy / Beauty Estetic. Tutejszą specjalnością są zabiegi estetyczne wykonywane w miłej atmosferze z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i wysokiej jakości kosmetyków. Na miejscu można skorzystać również z zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, które mają na celu poprawę wyglądu skóry i przywrócenie naturalnego blasku cery. Wśród dostępnych usług na uwagę zasługuje makijaż permanentny brwi, oczu i ust wykonywany przez wykwalifikowaną linergistkę, specjalistkę w dziedzinie estetyki twarzy oraz pielęgnacji cery.