Brak nowych powiadomień

ul. Mała 14/5, Kielce

Mycie, strzyżenie, modelowanie (39,99 zł) i koloryzacja (99,99 zł) lub zabieg pielęgnacyjny (69,99 zł) w Beauty Logic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na odświeżenie wizerunku lub całkowitą metamorfozę fryzury; w ofercie również zabieg wzmacniająco-ochronny na włosy

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów krótkich, do 15 cm
  • w przypadku włosów dłuższych niż do ramion obowiązuje dopłata przy koloryzacji 20 zł, przy włosach dłuższych niż za łopatki 30 zł (płatne na miejscu)

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon do wykorzystania w pon., wt., czw., pt. w godz. 10-15.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 571 344 022.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Logic

Zlokalizowany w Kielcach salon cechuje kliniczna czystość, która odzwierciedla się nie tylko we wnętrzach pomieszczeń, ale i w profesjonalizmie, doświadczeniu, otwartości i przyjaznym podejściu personelu do klientów.

Salon Beauty Logic podzielony jest na 3 sekcje. Pierwsza poświęcona jest włosom i paznokciom. Druga stanowi komfortowe przejście z jednej strony salonu na drugą. Trzecia część to miejsce przeznaczone na zabiegi spa i masaże, zwana pokojem „Zen”, która stanowi obszar spokoju i relaksu. Oferta salonu obejmuje szeroką gamę różnego rodzaju terapii i zabiegów, których celem jest zrewitalizowanie włosów, ciała i duszy. Na miejscu można również skorzystać z usługi opalania natryskowego.