Beauty Line

Wilcza 29A/3 (1 piętro), Warszawa

Zabieg laserem ICOONE® z kawitacją lub zabiegiem STORZ w Beauty Line

od
229 zł

Wyróżniki

Innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej, które mogą wpłynąć na poprawę jędrności skóry, zmniejszenie obrzeków, redukcję cellulitu i więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: ICOONE Laser ® z opcjonalnym zabiegiem liposukcji kawitacyjnej lub fali uderzeniowej Storz Medical (w zależności od opcji)
  • partie ciała: ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki
  • zalecany czas między zabiegami 2 - 3 dni

ICOONE LASER® – innowacyjna metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej.

Połączenie lasera i światła LED, wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach i większą przepuszczalność błon komórkowych. Oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Możliwe efekty:

  • redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej
  • obkurczenie luźnej skóry,
  • zmniejszenie obrzęków limfatycznych,
  • zmniejszenie sztywności mięśni, objawów zapalenia ścięgien
  • poprawa jędrności skóry

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu. Następnie przeprowadza się 10-minutowy programy lokalny (tzw. focus), ukierunkowany na konkretny problem terapeutyczny pacjenta (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i określoną partię ciała.

Aby wzmocnić potencjalne efekty zabiegu, można wzbogadzić go o zabieg liposukcji kawitacyjnej lub fali uderzeniowej Storz Medical, które mogą zwiększyć redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz dodatkowo wpłynąć na ujędrnienie skóry.

Warunki

Dodatkowa opłata za strój zabiegowy w wysokości 100 zł. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 660 183 od pon. do pt. w godz.9-21, sob. 9-15.. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Beauty Line

Sieć salonów Beauty Line istniejąca od 1998 roku. Salon jest jednym z ekspertów w zakresie modelowania sylwetki, kosmetologii, kosmetyki białej, medycyny estetycznej oraz laseroterapii. W ofercie salonu dostępne są również usługi wizażu i makijażu permanentnego. Gabinet pracuje na produktach takich marek jak Dives, MesoAroma, Infini, K-Surgery i Rhonda Allison. Kameralna atmosfera w połączeniu z wykwalifikowanym personelem i nowoczesnymi technologiami to połączenie, które wyróżnia salon.