Beauty Derm Institute

Beniowskiego 9, Gdańsk

Do 20% zniżki na Masaż - Całe ciało w Beauty Derm Institute Gdańsk

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dostępne w ofercie różnorodne zabiegi na ciało i twarz to sposób na relaks, wyszczuplenie oraz odmłodzenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru:
    • masaż relaksacyjny całego ciała – 60 min
    • japoński liftingujący masaż twarzy – 60 min
    • masaż vacuum z falami radiowymi na jedną wybraną partię ciała – 20 min
    • fale radiowe na jedną okolicę – 20 min
  • zabiegi wykonuje kosmetolog

Masaż relaksacyjny: może przyjmować różne formy, od masażu całościowego (obejmuje poszczególne partie ciała, od stóp po szyję) do częściowego (koncentrowanie się na jednej lub kilku partiach, np. na karku i plecach, nogach, kręgosłupie). Technik, jakie stosuje się podczas tego zabiegu, jest wiele. Najczęściej masażyści, stopniowo zwiększając nacisk i napięcie, koncentrują się na redukcji stresu.

Japoński liftingujący masaż twarzy to ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym.

Masaż vacuum z falami radiowymi to zabieg łączący masaż podciśnieniowy (vacuum) z radiofrekwencją bipolarną wykonywany za pomocą jednej głowicy. Działa on drenująco i służy ujędrnieniu skóry, wyszczupleniu i redukcji cellulitu.

Fale radiowe RF to zabieg mający na celu regenerację i zwiększenie napięcia skóry, spłycenie zmarszczek. Zabieg sprawdza się na całe ciało, okolice twarzy oraz pod oczy.

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 210 709. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Beauty Derm Institute

Na miejscu skorzystać warto z licznych zabiegów, dzięki którym zapomnieć można o problemach dnia codziennego. W Beauty Derm Institute w Gdańsku klienci mogą zdecydować się na zabiegi upiększające, wyszczuplające, odmładzające i relaksujące przeprowadzane z użyciem nowoczesnego sprzętu i z wykorzystaniem nowoczesnych metod i osiągnięć dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Atutem salonu jest fachowość, wiedza, indywidualne podejście do każdego pacjenta.