Brak nowych powiadomień

BAT Automotive

49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na montaż czujników parkowania z wyświetlaczem LCD w BAT Automotive

Oferta niedługo się kończy!
Do -75%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Przydatne akcesorium samochodowe, wpływające na poprawę bezpieczeństwa w trakcie cofania.

W skrócie

Oferta

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na montaż czujników parkowania z wyświetlaczem LCD

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego o wartości 200zł. Standardowa cena usługi: 450zł. Cena końcowa do dopłaty (po uwzględnieniu grouponu): 250zł. Różnica dopłacana jest na miejscu. Realizacja: pon.-pt. 10-20, sob. 10-16. W kwestii uzyskania dokładnych informacji zalecany jest kontakt telefoniczny. Czujniki nazywane czujnikami cofania, działają przy niskich prędkościach. Czujniki są w kolorze czarnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 308 004. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

BAT Automotive

Prowadzony przez członków Ochotniczej Straży Pożarnej serwis samochodowy, jest miejscem w którym można kompleksowo zadbać o swój samochód. Specjaliści znają auta od podszewki, dlatego oferują usługi z zakresu mechaniki, elektryki samochodowej, modyfikacji oraz napraw. To jednak nie wszystko. Na miejscu skorzystać można z usługi antykorozyjnego zabezpieczenia podwozia, lakierowania powierzchni ładunkowej oraz powłoką uretanową Raptor.

BAT Automotive

Serwis auta, Naprawa samochodów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.