Brak nowych powiadomień

BAT Automotive

ul. Minerska 2A, Warszawa

49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na montaż czujników parkowania z wyświetlaczem LCD w BAT Automotive

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przydatne akcesorium samochodowe, wpływające na poprawę bezpieczeństwa w trakcie cofania.

O tej ofercie

Oferta

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na montaż czujników parkowania z wyświetlaczem LCD

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego o wartości 200zł. Standardowa cena usługi: 450zł. Cena końcowa do dopłaty (po uwzględnieniu grouponu): 250zł. Różnica dopłacana jest na miejscu. Realizacja: pon.-pt. 10-20, sob. 10-16. W kwestii uzyskania dokładnych informacji zalecany jest kontakt telefoniczny. Czujniki nazywane czujnikami cofania, działają przy niskich prędkościach. Czujniki są w kolorze czarnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 308 004. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

BAT Automotive

Prowadzony przez członków Ochotniczej Straży Pożarnej serwis samochodowy, jest miejscem w którym można kompleksowo zadbać o swój samochód. Specjaliści znają auta od podszewki, dlatego oferują usługi z zakresu mechaniki, elektryki samochodowej, modyfikacji oraz napraw. To jednak nie wszystko. Na miejscu skorzystać można z usługi antykorozyjnego zabezpieczenia podwozia, lakierowania powierzchni ładunkowej oraz powłoką uretanową Raptor.