zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 25% zniżki. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Barber Shop Black

Kutrzeby 5, Wrocław

Strzyżenie męskie maszynką i więcej (od 44,99 zł) lub całość nożyczkami (49,99 zł) w Barber Shop Black (do -38%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne usługi barbera pomagają poprawić wygląd i kondycję męskich włosów oraz brody

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
Przemysław
3 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 21, 2021
Polecam :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: usługi fryzjerskie męskie i barberskie do wyboru

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 781 041 476. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Brak możliwości realizowania grouponów w dniach: 17.12.2021-13.01.2022. Próba zrealizowania grouponu drugi raz przez tę samą osobę spotka się z odmową i utratą kuponu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Barber Shop Black

Zlokalizowany we Wrocławiu zakład fryzjerski to miejsce, gdzie w profesjonalny sposób można zadbać o wygląd swoich włosów i brody. Specjalnością Barber Shop Black są usługi barberskie, które pomagają w podkreśleniu atutów męskiej urody. Profesjonalni fryzjerzy przycinają włosy nożyczkami, konturują brodę, oferują też golenie głowy i twarzy brzytwą.