Baltiqa Day SPA

2 lokalizacji

Pakiet spa Relax dla 1 osoby (199,99 zł) lub dla dwojga (369,99 zł) w Baltiqa Day SPA – 3 miasta

380+ kupionych
od
199,99 zł
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Aromaterapeutyczny pakiet spa o działaniu oczyszczającym, odżywczym, liftingującym oraz relaksacyjnym to pomysł na chwilę odprężenia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Pakiet spa Relax (ok. 110 min):

  • peeling całego ciała
  • masaż ciała aromatyczno-relaksacyjny gorącymi olejkami (50 min)
  • liftingujący masaż twarzy
  • odżywcze spa dłoni: peeling, przemasowanie, maska odżywcza

Dostępne lokalizacje:

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 718 347 (River Style Reda), 691 703 758 (Baltica Sopot). Rezerwacja możliwa w godzinach pracy recepcji: 10-18. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 3. 1 osoba może wykorzystać 1 pakiet raz na pół roku. Do limitu wliczają się także kupony otrzymane w ramach zakupu na prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Z oferty nie mogą korzystać goście hotelu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Baltiqa Day SPA

Chcąc zatroszczyć się o dobre samopoczucie i kondycję organizmu, warto skorzystać z oferty Baltiqa Day SPA. Zlokalizowane w Sopocie i Redzie salony specjalizują się przeróżnych zabiegach pielęgnacyjnych, masażach ciała, metodach odmładzania i wyszczuplania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujący tu specjaliści dbają o indywidualne podejście do klienta, oferując mu odpowiednio dobrane usługi oraz wykorzystując kosmetyki renomowanych marek.