Baltiqa Day SPA

3 lokalizacji

Pakiet spa Relax dla 1 osoby (199,99 zł) lub dla dwojga (369,99 zł) w Baltiqa Day SPA – 3 miasta

130+ kupionych
od
199,99 zł
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Aromaterapeutyczny pakiet spa o działaniu oczyszczającym, odżywczym, liftingującym oraz relaksacyjnym to pomysł na chwilę odprężenia

O tej ofercie

Szczegóły:

Pakiet spa Relax (ok. 110 min):

  • peeling całego ciała
  • masaż ciała aromatyczno-relaksacyjny gorącymi olejkami (50 min)
  • liftingujący masaż twarzy
  • odżywcze spa dłoni: peeling, przemasowanie, maska odżywcza

Dostępne lokalizacje:

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 3. 1 osoba może wykorzystać 1 pakiet raz na pół roku. Do limitu wliczają się także kupony otrzymane w ramach zakupu na prezent. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 718 347 (River Style Reda), 691 703 758 (Baltica Sopot), 607 150 261 (Scandic Gdańsk). Rezerwacja możliwa w godzinach pracy recepcji: 10-18. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Z oferty nie mogą korzystać goście hotelu. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Baltiqa Day SPA

Chcąc zatroszczyć się o dobre samopoczucie i kondycję organizmu, warto skorzystać z oferty Baltiqa Day SPA. Zlokalizowane w Gdańsku, Sopocie i Redzie salony specjalizują się przeróżnych zabiegach pielęgnacyjnych, masażach ciała, metodach odmładzania i wyszczuplania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujący tu specjaliści dbają o indywidualne podejście do klienta, oferując mu odpowiednio dobrane usługi oraz wykorzystując kosmetyki renomowanych marek.