Pranie tapicerki z ozonowaniem wnętrza auta od 89,99 zł w Auto Myjni Kraków

Auto Myjnia Kraków 2

Oferta niedługo się kończy!
Do -73%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


40 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Istotne recenzje

K

Krzysztof · 1 reviews
· 29 czerwca 2018
Bardzo dokładnie umyli auto, jestem bardzo zadowolony z efektu!

S

Szymon · 4 reviews
· 5 maja 2018
tapicerka ładnie wyprana, widać różnice.Polecam.

H

Hanna · 1 reviews
· 13 kwietnia 2018
Bardzo miła obsługa, autko jak nowe, polecam!

W skrócie


Zadbaj o swoje auto, zapewniając mu porządne czyszczenie wnętrza – z dzisiejszym grouponem wybierz się do Auto Myjni Kraków.

Oferta
Pranie tapicerki w dowolnej wielkości samochodzie osobowym (przednie fotele i tylna kanapa, łącznie 5 miejsc i boczki) oraz ozonowanie wnętrza w 1 z 3 opcji:

1) 89,99 zł zamiast 310 zł za usługę dla 1 auta,
2) 169,99 zł zamiast 620 zł za usługę dla 2 aut,
3) 249,99 zł zamiast 930 zł za usługę dla 3 aut.

Kompleksowe pranie tapicerki (również skórzanej), czyli foteli, kanapy i boczków, pozwoli skutecznie zlikwidować brud oraz nieestetyczne plamy szpecące materiał. Z kolei usługa ozonowania zlikwiduje nieprzyjemne zapachy wewnątrz pojazdu, m.in. woń zwierząt czy dymu papierosowego oraz zapewni czyste i świeże powietrze pozbawione bakterii i zagrażających zdrowiu pasażerów zarazków.

Auto Myjnia Kraków
Specjalnością firmy, poza profesjonalnym myciem samochodów i czyszczeniem dywanów, jest przede wszystkim polerowanie lakieru oraz pranie tapicerki. Efekty uzyskiwane są dzięki urządzeniom najwyższej jakości, a także kosmetykom renomowanych firm. Warto dodać, że z usług Auto Myjni korzysta m.in. Inspekcja Transportu Drogowego w Krakowie czy Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Usuwanie ciężkich zabrudzeń (po psie, gumie do żucia itp.), prania tapicerki z alcantary za dodatkową dopłatą (w zależności od stopnia zabrudzenia). Rabat 15% na pozostałe usługi.
Konieczna rezerwacja tel. 793 551 488. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Carport


Istniejąca od 20 lat firma specjalizuje się w doprowadzaniu samochodów do porządku. Doświadczeni specjaliści zajmują się zarówno samochodami osobowymi, jak i popularnymi SUV-ami. Pod lupę wezmą nie tylko karoserię, ale również wnętrze auta, które mogą odkurzyć, konserwując przy tym kokpit.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.