zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO30. Dziś koniec.

Artomed Stomatologia (dawny TW Dental)

Mozarta 6, Warszawa

Wybielanie nakładkowe zębów za 299,99 zł w Artomed Stomatologia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg wybielania zębów przywraca olśniewający uśmiech, który dodaje pewności siebie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Michał
2 Oceny1 reviews
lipiec 24, 2021
Przy zakupie trzeba mieć świadomość, że w cenę nie jest wliczone piaskowanie, płatne 180 zł na miejscu. Zabiegi są wykonywane przy otwartych drzwiach do gabinetów, wszyscy w poczekalni widzą i słyszą co się dzieje na fotelach. Pomiędzy gabinetami wciąż chodzą panie (asystentki?), rozmawiają ze sobą "przez scianę", itp.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 60 min
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 4-5
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog
  • konsultacja w cenie: nie

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 847 21 16. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Nie ma możliwości zrealizowania grouponu przez stronę internetową Znany Lekarz. Zapisy wyłącznie telefonicznie lub osobiście. Przez miesiąc od zrealizowanej wizyty z grouponem możliwość wykonania usługi za 90% ceny: wypełnienie ubytku 1 zęba (1-2 powierzchnie zęba, czyli mały lub średni ubytek). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Artomed Stomatologia

Zarówno dzieci, jak i dorośli po piękny biały uśmiech mogą udać się do kliniki Artomed na Służewie. Tutejsi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Na miejscu świadczone są usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyki, endodoncji, periodontologii, implantologii i ortodoncji. Warto podkreślić, że w nagłych przypadkach pacjenci mogą tu skorzystać z całodobowego pogotowia dentystycznego.