Artomed Stomatologia (dawny TW Dental)

Mozarta 6, Warszawa

Wybielanie nakładkowe zębów za 299,99 zł w Artomed Stomatologia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg wybielania zębów przywraca olśniewający uśmiech, który dodaje pewności siebie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Alan
7 Oceny5 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 23, 2021
Jedno wielkie oszustwo!!! Brak informacji, że na miejscu jest doliczana opłata 100 zł za przegląd. Ponadto, przy prośbie o zwrot pieniędzy za usługę właścicielka mówi, że nie ma sobie nic do zarzucenia i ona nie ma zamiaru dojść do porozumienia obwiniając kupującego. Zabiegi przy otwartych drzwiach co jest absurdem!!!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
D
Diana
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 30, 2021
Nie polecam to jakiś chyba zart taka usługa. Trwało to wszystko jakieś 5 min.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Michał
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 24, 2021
Przy zakupie trzeba mieć świadomość, że w cenę nie jest wliczone piaskowanie, płatne 180 zł na miejscu. Zabiegi są wykonywane przy otwartych drzwiach do gabinetów, wszyscy w poczekalni widzą i słyszą co się dzieje na fotelach. Pomiędzy gabinetami wciąż chodzą panie (asystentki?), rozmawiają ze sobą "przez scianę", itp.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
P
Piotr
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 30, 2021
Tragedia. Pani wykonująca zabieg stwierdziła ze scaling i polerowanie to ta sama czynność. Usługa wykonana niestarannie. Zostały niedoczyszczone miejsca miedzy zębami.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 60 min
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 4-5
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog
  • konsultacja w cenie: nie

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 847 21 16. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Nie ma możliwości zrealizowania grouponu przez stronę internetową Znany Lekarz. Zapisy wyłącznie telefonicznie lub osobiście. Przez miesiąc od zrealizowanej wizyty z grouponem możliwość wykonania usługi za 90% ceny: wypełnienie ubytku 1 zęba (1-2 powierzchnie zęba, czyli mały lub średni ubytek). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Artomed Stomatologia

Zarówno dzieci, jak i dorośli po piękny biały uśmiech mogą udać się do kliniki Artomed na Służewie. Tutejsi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Na miejscu świadczone są usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyki, endodoncji, periodontologii, implantologii i ortodoncji. Warto podkreślić, że w nagłych przypadkach pacjenci mogą tu skorzystać z całodobowego pogotowia dentystycznego.