Mozarta 6, Warszawa

Leczenie ubytku 1 zęba od 79,99 zł w Artomed Stomatologia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o stan swoich zębów, zatrzymać rozwój próchnicy oraz polepszyć wygląd uśmiechu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Michał
2 Oceny1 reviews
lipiec 24, 2021
Przy zakupie trzeba mieć świadomość, że w cenę nie jest wliczone piaskowanie, płatne 180 zł na miejscu. Zabiegi są wykonywane przy otwartych drzwiach do gabinetów, wszyscy w poczekalni widzą i słyszą co się dzieje na fotelach. Pomiędzy gabinetami wciąż chodzą panie (asystentki?), rozmawiają ze sobą "przez scianę", itp.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog
  • czas trwania: dostosowany indywidualnie (lekarz stomatolog ustala dokładny czas trwania w zależności od wielkości ubytku lub np. konieczności wykonania leczenia kanałowego, pantomogramu itp.)
  • oferta dotyczy małego lub średniego ubytku
  • o wielkości ubytku decyduje lekarz
  • 1 ubytek odpowiada 1 powierzchni zęba

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Dodatkowa opłata za konsultację, badanie i przegląd w wysokości 100 zł oraz znieczulenie w wysokości 30 zł. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 847 21 16. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Nie ma możliwości zrealizowania grouponu przez stronę internetową Znany Lekarz. Zapisy wyłącznie telefoniczne lub osobiste. Z grouponem specjalna cena na skaling (130 zł) i piaskowanie (130 zł) Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Artomed Stomatologia

Zarówno dzieci, jak i dorośli po piękny biały uśmiech mogą udać się do kliniki Artomed na Służewie. Tutejsi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Na miejscu świadczone są usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyki, endodoncji, periodontologii, implantologii i ortodoncji. Warto podkreślić, że w nagłych przypadkach pacjenci mogą tu skorzystać z całodobowego pogotowia dentystycznego.