Artomed Stomatologia

Mozarta 6, Warszawa

Leczenie ubytku 1 zęba od 79,99 zł w Artomed Stomatologia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o stan swoich zębów, zatrzymać rozwój próchnicy oraz polepszyć wygląd uśmiechu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Alan
7 Oceny5 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 23, 2021
Jedno wielkie oszustwo!!! Brak informacji, że na miejscu jest doliczana opłata 100 zł za przegląd. Ponadto, przy prośbie o zwrot pieniędzy za usługę właścicielka mówi, że nie ma sobie nic do zarzucenia i ona nie ma zamiaru dojść do porozumienia obwiniając kupującego. Zabiegi przy otwartych drzwiach co jest absurdem!!!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
D
Diana
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 30, 2021
Nie polecam to jakiś chyba zart taka usługa. Trwało to wszystko jakieś 5 min.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog
  • czas trwania: dostosowany indywidualnie (lekarz stomatolog ustala dokładny czas trwania w zależności od wielkości ubytku lub np. konieczności wykonania leczenia kanałowego, pantomogramu itp.)
  • oferta dotyczy małego lub średniego ubytku
  • o wielkości ubytku decyduje lekarz
  • 1 ubytek odpowiada 1 powierzchni zęba

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Dodatkowa opłata za konsultację, badanie i przegląd w wysokości 100 zł oraz znieczulenie w wysokości 30 zł. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 847 21 16. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja. Nie ma możliwości zrealizowania grouponu przez stronę internetową Znany Lekarz. Zapisy wyłącznie telefoniczne lub osobiste. Z grouponem specjalna cena na skaling (130 zł) i piaskowanie (130 zł). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Artomed Stomatologia

Zarówno dzieci, jak i dorośli po piękny biały uśmiech mogą udać się do kliniki Artomed na Służewie. Tutejsi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Na miejscu świadczone są usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyki, endodoncji, periodontologii, implantologii i ortodoncji. Warto podkreślić, że w nagłych przypadkach pacjenci mogą tu skorzystać z całodobowego pogotowia dentystycznego.