Artomed Stomatologia

Mozarta 6, Warszawa Mokotów

Leczenie ubytków od 79,99 zł w Artomed Stomatologia

Wybierz opcję

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog
  • czas trwania: indywidualnie (lekarz stomatolog ustala dokładny czas trwania w zależności od wielkości ubytku lub np. konieczności wykonania leczenia kanałowego, pantomogramu itp.)

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 847 21 16. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. 1 ubytek odpowiada 1 powierzchni zęba. Znieczulenie dodatkowo płatne 30 zł. Nie ma możliwości zrealizowania Grouponu przez stronę internetową Znany Lekarz. Zapisy wyłącznie telefoniczne lub osobiste. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Z tym Grouponem specjalna cena na skaling (130 zł) i piaskowanie (130 zł). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Artomed Stomatologia

Zarówno dzieci, jak i dorośli po piękny biały uśmiech mogą udać się do kliniki Artomed na Służewie. Tutejsi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Na miejscu świadczone są usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyki, endodoncji, periodontologii, implantologii i ortodoncji. Warto podkreślić, że w nagłych przypadkach pacjenci mogą tu skorzystać z całodobowego pogotowia dentystycznego.