Brak nowych powiadomień

Arie Stomatologia Medycyna

Pienista 41G/17, Łódź (Łódź-Polesie)

Wybielanie zębów metodą nakładkową od 299,99 zł w Arie Stomatologia Medycyna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Metoda nakładkowa polega na stosowaniu indywidualnie dopasowanych nakładek i żelu do wybielania zębów

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Wybielanie zębów metodą nakładkową

  • 299,99 zł za wybielanie zębów dla 1 osoby
  • 594,99 zł za wybielanie zębów dla 2 osób

W ramach oferty:

  • 2 wizyty w gabinecie – podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadza badanie mające na celu zakwalifikowanie pacjenta do wybielania. Przeciwwskazaniem mogą być m.in. rozległe ubytki lub problemy periodontologiczne – więcej informacji dostępnych na stronie tutaj. Jeśli Pacjent jest zakwalifikowany do wybielania, lekarz dentysta pobiera wyciski, pozwalające na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby. Przezroczysta i wygodna nakładka dopasowana jest do kształtu uzębienia, co zapewnia komfort wybielania podczas 2-7-dniowej, nocnej kuracji. Na drugiej wizycie, tydzień później, lekarz stomatolog wydaje nakładkę i strzykawkę z żelem oraz wyjaśnia, w jaki sposób używać zestawu.
  • indywidualnie dopasowana do zębów pacjenta nakładka wybielająca (2 łuki)
  • 1 żel wybielający 16% Zoom NiteWhite lub Opalescence - w zależności od dostępności.
  • pudełko do przechowywania nakładek wybielających.

Zauważalne efekty widoczne są po 7 dniach stosowania preparatu. Więcej informacji dostępnych na stronie. Prosimy przed zakupem Grouponu zapoznać się z informacjami na temat wybielania nakładkowego i przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu (linki do artykułów podane powyżej). W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z rejestracją Arie Stomatologia: 42 307 06 00.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dni i godz. wizyt: poniedziałek, środa, czwartek 10-19. Prosimy o rezerwację wizyty od razu po zakupie Grouponu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 42 307 06 00. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Arie Stomatologia Medycyna

Pracujący w gabinecie lekarze dentyści wykonują zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, estetycznej czy protetyki. Wszystko to przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów stomatologicznych i profesjonalnego sprzętu, które pozwalają zapewnić Pacjentom opiekę stomatologiczną na wysokim poziomie. Dodatkowo pacjenci mogą skorzystać z zabiegów z zakresu chirurgii, implantologii, endodoncji, a także wybielania zębów.