Brak nowych powiadomień

Arie Stomatologia Medycyna

Wybielanie zębów metodą nakładkową od 299,99 zł w Arie Stomatologia Medycyna

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Metoda nakładkowa polega na stosowaniu indywidualnie dopasowanych nakładek i żelu do wybielania zębów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Wybielanie zębów metodą nakładkową

  • 299,99 zł za wybielanie zębów dla 1 osoby
  • 594,99 zł za wybielanie zębów dla 2 osób

W ramach oferty:

  • 2 wizyty w gabinecie – podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadza badanie mające na celu zakwalifikowanie pacjenta do wybielania. Przeciwwskazaniem mogą być m.in. rozległe ubytki lub problemy periodontologiczne – więcej informacji dostępnych na stronie tutaj. Jeśli Pacjent jest zakwalifikowany do wybielania, lekarz dentysta pobiera wyciski, pozwalające na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby. Przezroczysta i wygodna nakładka dopasowana jest do kształtu uzębienia, co zapewnia komfort wybielania podczas 2-7-dniowej, nocnej kuracji. Na drugiej wizycie, tydzień później, lekarz stomatolog wydaje nakładkę i strzykawkę z żelem oraz wyjaśnia, w jaki sposób używać zestawu.
  • indywidualnie dopasowana do zębów pacjenta nakładka wybielająca (2 łuki)
  • 1 żel wybielający 16% Zoom NiteWhite lub Opalescence - w zależności od dostępności.
  • pudełko do przechowywania nakładek wybielających.

Zauważalne efekty widoczne są po 7 dniach stosowania preparatu. Więcej informacji dostępnych na stronie. Prosimy przed zakupem Grouponu zapoznać się z informacjami na temat wybielania nakładkowego i przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu (linki do artykułów podane powyżej). W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z rejestracją Arie Stomatologia: 42 307 06 00.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dni i godz. wizyt: poniedziałek, środa, czwartek 10-19. Prosimy o rezerwację wizyty od razu po zakupie Grouponu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 42 307 06 00. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Arie Stomatologia Medycyna

Pracujący w gabinecie lekarze dentyści wykonują zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, estetycznej czy protetyki. Wszystko to przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów stomatologicznych i profesjonalnego sprzętu, które pozwalają zapewnić Pacjentom opiekę stomatologiczną na wysokim poziomie. Dodatkowo pacjenci mogą skorzystać z zabiegów z zakresu chirurgii, implantologii, endodoncji, a także wybielania zębów.

Arie Stomatologia Medycyna

Dentysta, Wybielanie zębów, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.