Brak nowych powiadomień

Ráztocká 21, Liptovský Mikuláš

Całodzienny bilet Aqua Ticket (79,90 zł) z lunch menu (109,90 zł) i więcej w Aquaparku Tatralandia na Słowacji (do -37%)

40+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wodna przygoda: dostęp do 6 zjeżdżalni, 10 basenów wewnętrznych i zewnętrznych, jacuzzi i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marek
1 Oceny1 reviews
listopad 29, 2019
Super wypoczynek .
D
dawidTOP REVIEWER
13 Oceny8 reviews
listopad 28, 2019
Baseny fajne, zjeżdżalnie super, jedzenie bardzo kiepskie.
A
ALINA
1 Oceny1 reviews
listopad 26, 2019
Super aquapark! Polecam.
J
JoannaTOP REVIEWER
5 Oceny5 reviews
listopad 24, 2019
Super zabawa i klimat :) Tylko wolą jak groupon wydrukowany :P
A
AnnaTOP REVIEWER
12 Oceny6 reviews
listopad 23, 2019
Jak zawsze super, bez tłumu, ekstra.
M
MagdalenaTOP REVIEWER
11 Oceny9 reviews
listopad 21, 2019
Polecam! Bardzo fajne miejsce na jednodniowy odpoczynek.
R
rafał
4 Oceny3 reviews
listopad 20, 2019
Polecam!!!!
D
Dorota
1 Oceny1 reviews
listopad 21, 2019
Piękne miejsce , wrażenia w zimny listopadowy dzień , kiedy magicznie wszytko paruje -bezcenne.
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie


Oferta do wykorzystania w terminie od 09.10.2019 do 25.12.2019

Aqua Ticket obejmuje:

  • 6 zjeżdżalni,
  • 10 basenów (odkryte i kryte, z wodą morską, wodą termalną i czystą wodą),
  • wewnętrzne jacuzzi,
  • atrakcje dla dzieci,
  • do dyspozycji: szafka, parking,

Lunch menu dostępne będzie w restauracji Paradiso.

Dostępność atrakcji jest uzależniona od terminu przyjazdu, dokładne informacje i godziny otwarcia można znaleźć tutaj.

Warunki

Groupon ważny od 09.10.2019 do 25.12.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta nie łączy się z innymi rabatami. Zakaz odsprzedaży biletów osobom trzecim. Brak możliwości zwrotu w kasie obiektu. Groupon można wykorzystać tylko raz w jednym parku wodnym.
Realizacja: po przybyciu pokaż na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany groupon w kasie i wymień go na bilet wstępu do parku. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia można sprawdzić tutaj. 2. 11. 2019 w Tatralandii odbędzie się Hawaii & Halloween Party. Więcej informacji tutaj.
Dodatkowe informacje: wstęp dla dzieci poniżej 6 lat w cenie. Dzieci poniżej 12 lat mają prawo wstępu wyłącznie w towarzystwie osoby pełnoletniej. W celu weryfikacji wieku dziecka należy okazać ważny dokument tożsamości. Kupując groupon, klient akceptuje regulamin Aquaparku Tatrlandia. Aquapark Tatralandia nie gwarantuje leżaków, sprzętu sportowego, dostępu do zabiegów spa, szafek w szatni i sejfów dla każdego klienta korzystającego z oferty – uzależnione od liczby osób przebywających w obiekcie. Realizacja grouponu uzależniona od przepustowości obiektu. Groupon można wykorzystać także jako bilet wstępu do Parku Wodnego Bešeňová po dopłacie 3 EUR w kasie w Bešeňovej. Regulaminy promocji dostępne w kasie (zastrzega się możliwość zmiany regulaminu). Możliwość jednorazowego wejścia do Celtyckiego Świata Saun (od 12 lat) za dopłatą 7 EUR/3 godz./osoba – dopłata bezpośrednio w kasie w Tatralandii (oferta obowiązuje w przypadku wolnych miejsc). Dopłata za Surf Waves Tatralandia wynosi 6 EUR/20 min, 27 EUR/60 min. Szafka na chip jest dostępna dla dzieci od 12 lat. Opłata za zgubienie chipu na terenie kompleksu wynosi 70 EUR (60 EUR usługi gastronomiczne + 10 EUR zgubienie chipu). Opłata za sejf wynosi 4 EUR/ dzień. Promocja nie podlega sprzedaży osobom trzecim. Posiadacz grouponu otrzyma paragon fiskalny w kasie przy wymianie na bilet wstępu do Aquaparku.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aquapark Tatralandia

Osoby mające ochotę poczuć tropikalny raj nie muszą jechać daleko, mogą odkryć go po sąsiedzku, w miejscu pełnym przygód i zabawy na Słowacji. Tatralandia to jeden z największych w Europie Środkowej kompleksów rozrywki wodnej z zapleczem noclegowym i jednocześnie miejsce umożliwiające surfowanie a także opalanie na słonecznej plaży.

Obiekt znajduje się w regionie Liptowa, znanym z wielu zabytków oraz charakterystycznej kultury ludowej i folkloru, a wszystko w otoczeniu największych słowackich gór – Tatr Wysokich i Niskich, Wielkiej i Małej Fatry oraz Gór Choczańskich. W ogromnej hali panuje tropikalny klimat z temperaturą na poziomie 30° Celsjusza, dzięki czemu można się tu opalać także zimą. Miłośnicy wodnej zabawy mają do dyspozycji baseny kryte lub zewnątrzne, z wodą morską, termalną lub czystą. Są również palmy, karaibska fauna w postaci kolorowych rybek w akwariach, wielki drewniany statek oraz egzotyczne bary (Barbados lub Marina) w których serwowane są oryginalne napoje bezpośrednio w basenie z wodą morską.

Tatralandia to także okazja do szalonej jazdy na zjeżdżalniach wodnych. Na jednej z nich, zjeżdżalni Delphin można doznać uczucia swobodnego spadania. Z kolei rodziny z dziećmi mogą spróbować raftingu podczas rodzinnego zjazdu z na zjeżdżalni 4family.

Urok relaksu odkryć można w Centrum Wellness. Możesz tu skorzytać z bogatej oferty masaży, kąpieli wodnych, okładów i innych zabiegów relaksacyjnych i leczniczych. W Saunowym Świecie Celtów znaleźć można 21 saun parowych, zabiegów i masaży wodnych.

Z kolei Surf Waves to surfing w zadaszonej, unikalnej hali surfingowej. Surfowanie na falach Tatralandii pozwoli przenieść się na słynną plażę Waikiki lub wyspę Maui. Obiekt jest przygotowany dla profesjonalistów, początkujących oraz najmłodszych od 4 roku życia.

Nowością dla odwiedzających będzie z kolei wizyta w ZOOKONTAKT, w którym można z bliska poznać świat egzotycznych zwierząt. Dzieci, jak i dorośli będą mogły na własne oczy zobaczyć takie zwierzęta jak lwy, tygrysy oraz niedźwiedzie, a także dowiedzieć się więcej na temat ich życia.

Aquapark Tatralandia

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Park wodny