Apple Music

Bezpłatna trzymiesięczna subskrypcja Apple Music — rodzinna lub indywidualna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowi użytkownicy mogą przez 3 miesiące bezpłatnie słuchać 90 milionów utworów w Apple Music. Bez żadnych zobowiązań.

O tej ofercie

Bezpłatna trzymiesięczna subskrypcja Apple Music dla nowych użytkowników

Nowi użytkownicy mają możliwość skorzystania z jednomiesięcznego okresu próbnego, a potem jeszcze dwóch bezpłatnych miesięcy (w sumie: trzech miesięcy bez opłat). Osoby, które w przeszłości zarejestrowały się w Apple Music, ale obecnie nie korzystają z serwisu, otrzymają dwa miesiące bez opłat.

Do wyboru jest subskrypcja indywidualna lub rodzinna. Zaletą subskrypcji rodzinnej jest to, że może z niej korzystać nawet pięć dodatkowych osób (łącznie: sześciu użytkowników), a każda z nich otrzymuje osobne konto.


Dostępne plany:

  • 3-miesięczna darmowa subskrypcja Apple Music – plan rodzinny lub indywidualny
  • 3-miesięczna darmowa subskrypcja Apple Music – plan rodzinny lub indywidualny

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Zapłacona kwota nigdy nie traci wartości. Tylko dla nowych użytkowników. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i za każdym razem może z niej skorzystać tylko jedna osoba. Oferta ważna tylko dla zakupionej opcji. Tylko online.
Realizacja: Aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować kartę kredytową u sprzedawcy. Po upływie okresu promocji subskrypcje będą się automatycznie odnawiać (do chwili anulowania u sprzedawcy) w cenie: 19,99 zł/miesiąc dla użytkowników indywidualnych i 29,99 zł/miesiąc dla rodzin. Warunki sprzedaży znaleźć można na stronie. Odpowiedzialność za jakość reklamowanych produktów i usług spoczywa na sprzedawcy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Apple Music

Wypróbuj Apple Music, słuchając ponad 90 milionów piosenek — bez żadnych reklam. Jeśli nie chcesz streamować muzyki przy użyciu danych z sieci komórkowej, możesz pobrać dowolny utwór, album lub playlistę i odtwarzać je offline, gdziekolwiek chcesz.