Brak nowych powiadomień

ul. Nad Strugą 7 klub SQUASH4YOU, Kraków

Wybrany masaż z sauną od 59,99 zł w Body Zone (do -57%)

Do -57%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Ciało po masażu będzie zrelaksowane i odprężone, ból mięśni zminimalizowany, a samopoczucie wyraźnie poprawione

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 59,99 zł zamiast 140 zł za wybrany masaż (oprócz masażu tkanek głębokich) + sauna.
  • 69,99 zł zamiast 160 zł za masaż tkanek głębokich + sauna.

Masaże do wyboru (60 min):

  • klasyczny: jest to najpopularniejsza forma masażu. Zalecana zwłaszcza osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z masażem i nie wiedzą co wybrać. Regularne stosowanie tego masażu ma na celu poprawę samopoczucia, zwiększenie przepływu krwi, zmniejszenia napięcia mięśniowego. Ma on bardzo duże znaczenie w profilaktyce, odnowie biologicznej oraz przy ogólnym usprawnianiu.

  • sportowy: polecany sportowcom i aktywnym osobom. Bazuje na technikach masażu klasycznego. Istnieje jego kilka odmian i z tego powodu może być wykonywany zarówno przed, jak i po wysiłku fizycznym. Główne cele tego masażu to przygotowanie do maksymalnego wysiłku fizycznego, osiągnięcie jak najlepszych efektów i odpowiednia regeneracja po wysiłku fizycznym. Zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji.

  • dla kobiet w ciąży: przeznaczony dla wszystkich pań, które spodziewają się potomka. Masaż zalecany jest do wykonywania między 3. a 8. miesiącem ciąży. Poprawia zdrowie i samopoczucie przyszłej mamy, przynosi ukojenie, całkowicie bezpieczny dla mamy, jak i dla maluszka.

  • relaksacyjny z olejkiem kokosowym: masaż relaksacyjny z nawilżającym i przyjemnie pachnącym olejem kokosowym. Idealny dla osób narażonych na stres, przemęczonych oraz dla wszystkich tych osób, które pragną się zrelaksować. Zalecany jest masaż całego ciała w celu zapewnienia całkowitej przyjemności dla ciała i ducha. Masaż zapewnia odprężenie, odpoczynek, regenerację.

  • gorącymi kamieniami: jest to masaż, który silnie rozgrzewa mięśnie. Idealny na rozluźnienie ciała. Ma również działanie lecznicze. Idealnie rozluźnia, relaksuje i wprawia w błogi stan odprężenia. Konieczne jest wcześniejsze poinformowanie masażysty o wyborze tego masażu w celu przygotowania kamieni do masażu.

  • tkanek głębokich: jest to typowy masaż leczniczy. To forma rozluźniania mięśniowo-powięziowego. Sesję wykonuje się zarówno na powierzchowne, jak i na głębiej położone warstwy mięśni i powięzi. Skuteczny głównie przy pojawiających się i nawracających bólach mięśniowych, powięziowych, dla osób wykonujących ciężką pracę fizyczną, dla sportowców. Głównym celem jest uwolnienie długotrwałych napięć w mięśniach i powięziach. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem: 30-31.10.2017, 1-3.11.2017, 10.11.2017, 6.12.2017, 20-30.12.2017, 5.01.2018, 8-9.02.2018, 14.02.2018, 8.03.2018, 30.03.2018, 30.04.2018, 1-4.05.2018 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Godz. realizacji grouponu: pon.-pt. 10-20 (z wyłączeniem dni świątecznych).  Możliwość dokupienia masażu dla drugiej osoby w takiej samej cenie przy wykorzystaniu masażu po masażu.
Przed zabiegiem zapoznaj się ze wskazaniami i ograniczeniami do wykonania masażu. Masażysta zastrzega sobie możliwość odmówienia wykonania zabiegu w sytuacji, gdy mogłoby to zaszkodzić zdrowiu Klienta.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 321 264. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Body Zone

Specjalnością gabinetu są masaże, które nie tylko pomogą uwolnić się od dolegliwości bólowych, ale także odprężyć się i zapomnieć o problemach codzienności. Body Zone powstał m.in. z myślą o osobach aktywnych, które uprawiają sport i doceniają zbawczą dla mięśni rolę systematycznej regeneracji i odnowy. Z myślą o nich gabinet przygotował masaże oraz zabiegi fizjoterapeutyczne po urazach, przeciążeniach, kontuzjach, napięciach mięśniowych i bólach.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

Body Zone

Masaż, Masaż całego ciała