Brak nowych powiadomień

Body Zone

Wybrany masaż z sauną od 59,99 zł w Body Zone (do -57%)

Do -57%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Ciało po masażu będzie zrelaksowane i odprężone, ból mięśni zminimalizowany, a samopoczucie wyraźnie poprawione

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 59,99 zł zamiast 140 zł za wybrany masaż (oprócz masażu tkanek głębokich) + sauna.
  • 69,99 zł zamiast 160 zł za masaż tkanek głębokich + sauna.

Masaże do wyboru (60 min):

  • klasyczny: jest to najpopularniejsza forma masażu. Zalecana zwłaszcza osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z masażem i nie wiedzą co wybrać. Regularne stosowanie tego masażu ma na celu poprawę samopoczucia, zwiększenie przepływu krwi, zmniejszenia napięcia mięśniowego. Ma on bardzo duże znaczenie w profilaktyce, odnowie biologicznej oraz przy ogólnym usprawnianiu.

  • sportowy: polecany sportowcom i aktywnym osobom. Bazuje na technikach masażu klasycznego. Istnieje jego kilka odmian i z tego powodu może być wykonywany zarówno przed, jak i po wysiłku fizycznym. Główne cele tego masażu to przygotowanie do maksymalnego wysiłku fizycznego, osiągnięcie jak najlepszych efektów i odpowiednia regeneracja po wysiłku fizycznym. Zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji.

  • dla kobiet w ciąży: przeznaczony dla wszystkich pań, które spodziewają się potomka. Masaż zalecany jest do wykonywania między 3. a 8. miesiącem ciąży. Poprawia zdrowie i samopoczucie przyszłej mamy, przynosi ukojenie, całkowicie bezpieczny dla mamy, jak i dla maluszka.

  • relaksacyjny z olejkiem kokosowym: masaż relaksacyjny z nawilżającym i przyjemnie pachnącym olejem kokosowym. Idealny dla osób narażonych na stres, przemęczonych oraz dla wszystkich tych osób, które pragną się zrelaksować. Zalecany jest masaż całego ciała w celu zapewnienia całkowitej przyjemności dla ciała i ducha. Masaż zapewnia odprężenie, odpoczynek, regenerację.

  • gorącymi kamieniami: jest to masaż, który silnie rozgrzewa mięśnie. Idealny na rozluźnienie ciała. Ma również działanie lecznicze. Idealnie rozluźnia, relaksuje i wprawia w błogi stan odprężenia. Konieczne jest wcześniejsze poinformowanie masażysty o wyborze tego masażu w celu przygotowania kamieni do masażu.

  • tkanek głębokich: jest to typowy masaż leczniczy. To forma rozluźniania mięśniowo-powięziowego. Sesję wykonuje się zarówno na powierzchowne, jak i na głębiej położone warstwy mięśni i powięzi. Skuteczny głównie przy pojawiających się i nawracających bólach mięśniowych, powięziowych, dla osób wykonujących ciężką pracę fizyczną, dla sportowców. Głównym celem jest uwolnienie długotrwałych napięć w mięśniach i powięziach. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem: 30-31.10.2017, 1-3.11.2017, 10.11.2017, 6.12.2017, 20-30.12.2017, 5.01.2018, 8-9.02.2018, 14.02.2018, 8.03.2018, 30.03.2018, 30.04.2018, 1-4.05.2018 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Godz. realizacji grouponu: pon.-pt. 10-20 (z wyłączeniem dni świątecznych).  Możliwość dokupienia masażu dla drugiej osoby w takiej samej cenie przy wykorzystaniu masażu po masażu.
Przed zabiegiem zapoznaj się ze wskazaniami i ograniczeniami do wykonania masażu. Masażysta zastrzega sobie możliwość odmówienia wykonania zabiegu w sytuacji, gdy mogłoby to zaszkodzić zdrowiu Klienta.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 321 264. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Body Zone

Specjalnością gabinetu są masaże, które nie tylko pomogą uwolnić się od dolegliwości bólowych, ale także odprężyć się i zapomnieć o problemach codzienności. Body Zone powstał m.in. z myślą o osobach aktywnych, które uprawiają sport i doceniają zbawczą dla mięśni rolę systematycznej regeneracji i odnowy. Z myślą o nich gabinet przygotował masaże oraz zabiegi fizjoterapeutyczne po urazach, przeciążeniach, kontuzjach, napięciach mięśniowych i bólach.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

Body Zone

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.