Amari Tajski Masaż

ul. Marka Kotańskiego 6, Olsztyn

Godzinny tajski masaż dla kobiet w ciąży za 112 zł i więcej w salonie Amari Tajski Masaż (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż, oprócz korzyści zdrowotnych, ma również działanie pobudzające i energetyzujące

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60, 90 lub 120 minut
  • dostępne masaże:
    • tajski masaż dla kobiet w ciąży i 3 miesiące po porodzie
    • klasyczny tajski
    • tajski gorącym olejem kokosowym

Masaż dla kobiet w ciąży ma na celu przygotowanie ciała kobiety do kolejnych etapów ciąży i porodu. Możliwe jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu: barki, kark i szyja, grzbiet – szczególnie w odcinku lędźwiowo – krzyżowym, kończyn dolnych i stawów kończyn dolnych. Masaż może poprawić samopoczucie, zmniejszyć napięcie oraz zwiększyć poziom energii. Dodatkowo może stymulować krążenie, co daje efekt uspokajający lub wzmacniający. Regularne stosowanie masażu podczas ciąży pozwala zmniejszyć zmęczenie i złagodzić niedogodności w okresie ciąży. Techniki masażu dobierane są pod kątem samopoczucia, dolegliwości oraz indywidualnych upodobań klientki.

Masaż tajski: podczas masażu osoba masowana jest ubrana w luźny, niekrępujący ruchów strój. Na specjalnej macie lub materacu masażysta intensywnie pracuje swoim ciałem, wykorzystując przy tym nie tylko dłonie, ale także przedramiona, łokcie, a nawet kolana i stopy. Masaż tajski wykorzystuje elementy jogi pasywnej, w ramach której osoba masowana jest układana jest w różnych pozach jogi, np. leżenie przodem, tyłem, bokiem, postawa siedząca, odwrócona.

Masaż gorącym olejkiem kokosowym – to masaż mocno rozgrzewający i silnie nawilżający skórę. Witaminy i minerały, zawarte w olejku kokosowym, pozwalając odżywić skórę, opóźnić procesy starzenia się skóry, powstawanie zmarszczek, poprawiając jej jędrność i elastyczność. Masaż szczególnie zalecany jest dla osób z cerą suchą i wrażliwą. Dodatkowo, masaż olejkiem sprawia, że całe ciało i umysł uwalnia od somatycznych objawów stresu, reguluje ciśnienie krwi i redukuje napięcie psychiczne.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 857 328. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Amari – Tajski Masaż

Współczesna technika masażu tajskiego łączy w sobie elementy jogi, akupresury oraz refleksologii. Jej poprawne wykonanie leży w rękach wykwalifikowanych masażystek z Tajlandii, które pracują w olsztyńskim gabinecie Amari Tajski Masaż. Klienci mogą na własnej skórze doświadczyć efektów masażu klasycznego tajskiego, gorącym olejem kokosowym, gorącą świecą, bańką chińską czy wyszczuplającego.