zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Alfa Dental & Beauty

Blich 3/1, Kraków

Modelowanie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w Alfa Dental & Beauty (do -85%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pozwala wymodelować usta i nadać im objętości, a dodatkowo wpływa na odżywienie i zwiększenie elastyczności skóry

O tej ofercie


Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: kwas hialuronowy
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 1 ml

Kwas hialuronowy: substancja samoistnie produkowana przez ludzki organizm. Wykorzystanie kwasu hialuronowego pozwala wypełnić, wymodelować i nawilżyć usta. Do zabiegu wykorzystywany jest usieciowany kwas hialuronowy, który ma właściwości stabilizujące i nawadniające przez dłuższy czas, w przeciwieństwie do kwasu nieusieciowanego.

  • Wskazania: brak objętości, asymetria ust
  • Czas trwania: ok. 30 min
  • Reakcja po zabiegu: może wystąpić opuchlizna ust
  • Liczba wymaganych zabiegów: 1
  • Utrzymywanie się efektu: ok. 1 rok

Warunki

Znieczulenie w cenie. Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 387 455. Oferta nie łączy się z innymi promocjami w Alfa Dental & Beauty. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Alfa Dental & Beauty

Zlokalizowane w Krakowie centrum medyczne to wyjątkowe miejsce na mapie miasta specjalizujące się w zabiegach upiększających. Pracujący tutaj specjaliści z różnych dziedzin kompleksowo dbają zadowolenie klientów, oferując indywidualnie dopasowane zabiegi wykonywane z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów i nowoczesnych technologicznie urządzeń. Bogata oferta obejmuje zabiegi stomatologiczne, laserowe, medycynę i ginekologię estetyczną, zabiegi trychologiczne i kosmetyczne.

Więcej informacji na Facebooku.