Akademia Obrony Saggita

2 lokalizacji

Warsztaty strzelania bojowego pod okiem wykwalifikowanych instruktorów od 279,99 zł w Akademii Obrony Saggita (do -60%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Strzelanie bojowe pod okiem wykwalifikowanych instruktorów pozwoli nabyć wiedzę na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Agnieszka
5 Oceny3 reviews
październik 10, 2020
Fantastyczne doświadczenia, fachowy instruktaż, dobry kontakt i świetna lokalizacja.Polecam
A
Agnieszka
5 Oceny3 reviews
październik 10, 2020
Fantastyczne doświadczenia, fachowa obsługa i instruktaż.Polecam

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Kurs strzelania bojowego pod okiem wykwalifikowanych instruktorów:

  • 279,99 zł za kurs dla 1 osoby,
  • 499,99 zł za kurs dla 2 osób,
  • 969,99 zł za kurs dla 4 osób.

Czas trwania kursu: 5-6 godzin.

Zanim kursanci przybiorą postawę zawodowych strzelców, czeka ich trochę teorii. Godzinne szkolenie wzbogaci ich o wiedzę z zakresu budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania, a także sprawi, że nabiorą ogólnego pojęcia na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego. Do dyspozycji będą mieć nowoczesny sprzęt: snajperski karabin Steyr SSG 04, zwany „brudnym harrym” karabin Magnum czy broń używaną przez GROM, czyli heckler and koch expert. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nauczą się, w jaki sposób bezpiecznie ładować i rozładowywać broń, odpowiednio się ustawić i oddać celny strzał nawet z odległości 600 m.

Dodatkowe informacje:

  • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: 5-6 godz.
  • lokalizacja strzelnicy: na zewnątrz

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja od września 2017 roku.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w szkoleniu pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Do rozpoczęcia kursu wymagane jest min. 10 osób.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 930 460 lub biuro@akademiaobrony.pl w ciągu 2 tygodni od zakupu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Akademia Obrony Saggita

Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki, który posiada jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13. miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości, m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce, oraz Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.