Zaspa Meissnera 11/1, Gdańsk

Seans Ganbanyoku z masażem twarzy kamieniami od 79,99 zł w gabinecie naturoterapii Agaty Orłowskiej w Gdańsku  

Wybierz opcję

Wyróżniki

Atrakcyjna japońska kąpiel skalna to połączenie właściwości leczniczych, harmonizujących, wyszczuplających i kosmetycznych

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta
Seans Ganbanyoku z masażem twarzy kamieniami ametystowymi (ok. 75 min) w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 150 zł za 1 seans,
2) 159,90 zł zamiast 300 zł za 2 seanse,
3) 239 zł zamiast 450 zł za 3 seanse.

Uważany za jeden z najbardziej oryginalnych zabiegów spa na świecie zabieg ganbanyoku, nazywany też kąpielami skalnymi (bed rock bathing), polega na trwających od 45 do 60 minut sesjach leżenia na płytach z krzemionki wulkanicznej, podgrzewanych do temperatury 42-44 ͦ C. Rytuał ten łączy w sobie dwa najważniejsze kierunki utrzymywania dobrego samopoczucia: regeneracji i uzdrawiania. Za pomocą promieni podczerwonych oraz uwalniania dużej ilości jonów ujemnych, nie tylko redukuje cellulit i tkankę tłuszczową, ale też wzmacnia odporność, działa antydepresyjnie i odmładzająco.


Agata Orłowska
Masaż klasyczny, gorącymi kamieniami, aromaterapeutyczny, rytmiczny, energetyzujący, czekoladą, chiński, tybetański to tylko kilka zabiegów, które wykonuje dyplomowana masażystka II stopnia i absolwentka kursów specjalistycznych Agata Orłowska. Posiada ona nie tylko szeroką wiedzę w zakresie technik masowania, ale również chińskich metod naturalnego leczenia jak elektropunktura, moksoterapia, aurikuloterapia czy świecowanie uszu. Warto dodać, że na miejscu można zakupić , m.in. autorskie, ręcznie wykonane przedmioty do korzystania z sauny, m.in. czapki, ręczniki, dywaniki i rękawice.

Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Bawełniane prześcieradło, jednorazowe kapcie, woda i batony proteinowe w cenie.
Konieczna rezerwacja tel. 609 991 593.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Agata Orłowska