Aero Przasnysz

Sierakowo 56, Przasnysz

Lot samolotem ze szkoleniem, z elementami akrobacji lub w nocy w Aero Przasnysz

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Emocjonujący lot samolotem pod opieką doświadczonego pilota to wyjątkowa okazja na przeżycie niezapomnianej, podniebnej przygody

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot samolotem dla 1-3 osób
  • przygotowanie i oczekiwanie na lot trwa ok. 1 godz.

  • podczas ok. 15-minutowego lotu samolotem pokonuje się trasę ok. 40 km
  • oprócz obserwacji wskazań pokładowych, istnieje możliwość wspólnego pilotowania razem z instruktorem

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 883 993 001. Min. wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 16 lat muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Aero Przasnysz

Podniebne emocje czekają na tych, którzy skorzystają z oferty działającego na terenie Ośrodka Szkolenia Lotniczego. To tutaj pod opieką doświadczonych i wykwalifikowanych pilotów wznieść się można wysoko ponad ziemię. Początkującym firma oferuje loty zapoznawcze. Z kolei osobom, które chcą samodzielnie sterować wybranym statkiem powietrznym, Ośrodek Szkolenia Lotniczego.proponuje szkolenia teoretyczne oraz praktyczne.