Vita Medical

Energetyczna 8/4, Wrocław

Skaling, polerowanie, czyszczenie, przegląd, wypełnienie i więcej w Vita Medical

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet higienizacyjny pozwoli usunąć osad i zadbać o naturalną biel zębów, a także wypełnić ubytki oraz ustalić plan leczenia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog
  • skład pakietu: skaling, polerowanie, czyszczenie pastą Cleanic, przegląd i plan leczenia + opcjonalne wypełnienie

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 361 46 05. Godz. otwarcia: pon.-pt. 9-20. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Vita Medical

Gabinety lekarskie i stomatologiczne to prywatny ośrodek medyczny o ugruntowanej pozycji na rynku. Vita Medical posiada wieloletnie doświadczeniem zawodowe, a także dysponuje nowoczesnym sprzętem i oferuje kompleksowe usługi z zakresu stomatologii, interny, alergologii, psychiatrii oraz neurologii. Warto podkreślić, że tutejszym priorytetem jest indywidualne podejście do pacjentów i dostosowanie się do ich potrzeb, dlatego podczas pierwszej wizyty pacjent poznaje też plan leczenia, a także jego szczegółowy kosztorys.