Od naszych edytorów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, warszawska klinika Skin Like Silk stworzyła miejsce, w którym przy zachowaniu wysokiego komfortu przeprowadzane są specjalistyczne zabiegi z zakresu pielęgnacji oraz medycyny estetycznej. Kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów ma do swojej dyspozycji najnowsze technologie i urządzenia, takie jak: Ulthera, Thermage CPT​, Focus RF+​,​ LipoShock,​ ​Venus Freeze czy kriolipoliza Freeze Fat.

Recommended For You
Deals Nearby
Similar Deals

Tips

Beata1 week ago

jak na taką cenę to OK

Anna1 week ago

Wspaniały masaż, przemiłe panie, na pewno wrócę, polecam

Ewa2 weeks ago

Odbyło się idealnie, miła obsługa, super

Milena3 weeks ago

Dramat, pakiet VIP 3h, trwał w sumie z przerwami pomiędzy zabiegami 1,5h. Połowa zabiegów w ogóle nie została zrealizowana. Poziom obsługi, czystość tego miejsca pozostawia wiele do życzenia. Nie warto, szkoda pieniędzy. Nie polecam!

Alina1 month ago

Zostałam bardzo mile przyjęta i spa było wykonane bardzo dobrze i profesjonalnie. polecam

Guest2 months ago

Wykupiłam pakiet premium dla 2 osób, zabieg miał trwać 2,5-3h z czego 1h to było oczekiwanie na zabieg, a 1,5h zabiegu. Podczas 1,5h 3 razy zmieniały się osoby, które co jakiś czas nas zostawiały, więc łącznie można powiedzieć, że zabieg trwał 1h. Po wykonaniu usługi okazało się, że nie wszystkie zabiegi zostały wykonane, a jeśli mają one być zrobione musiałyśmy czekać jeszcze 30 minut, bo nie było wolnej obsługi do wykonania zabiegu. Nie polecam, lepiej wybrać inne salony gdzie z zabiegów będziecie zadowoleni.

Marcin2 months ago

Katastrofalna salon. Panie zrealizowały kupon promocyjny w systemie, a następnie na mniej niż 24 godziny przed planowaną wizytą stwierdziły, że nastąpił błąd i nie ma go w systemie. Był to prezent dla mojej mamy i mojej narzeczonej na dzień kobiet. Obsługa totalnie skandaliczna (nieodbieranie telefonów z premedytacją, próby oszustwa, iż zabiegi nie były omawiane). Panie odbierające telefon bardzo chamskie i niekulturalne. NIE POLECAM, TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD TEGO MIEJSCA! OGROMNE ROZCZAROWANIE.

Sara2 months ago

Wspaniały czas 🤩 Bardzo odpoczęłam i polecam

Marzena3 months ago

wykupiłam nie tylko bańkę, fajne dziewczyny, fajne zabiegi, polecam

Guest3 months ago

Jedyne co to szybko przy łózku bez otworu na twarz to akurat na plus. Przyjechałam bardziej spięta w szyi niż byłam. Zero relaksu. Najgorsze spa jakie odwiedziłam. W trakcie zabiegu Pani masażystki się zmieniały. Zero podejścia.