World Dental

ul. Bronowska 5a, Warszawa

Wszczepienie od 1 do 12 implantów BEGO z koroną tymczasową za 2 599 zł i więcej w klinice World Dental

Wybierz opcję

Wyróżniki

Odbudowa uzębienia na implantach pozwala na osiągnięcie trwałego efektu estetycznego oraz poprawę mechaniki narządu żucia

O tej ofercie

Szczegóły:

 • skład pakietu do wyboru:
  • wszczepienie od 1 do 12 implantów z koroną tymczasową
  • wszczepienie implantu z koroną tymczasową + łącznik indywidualny + korona cyrkonowa projektowana komputerowo
 • rodzaj wykorzystywanego implantu: BEGO
 • przy zakupie opcji pierwszej , w zależności od uszkodzeń w jamie ustnej wszczepionych zostanie maksymalnie 12 implantów.

Przygotowanie do zabiegu:

 1. Koniecznie przed przystąpieniem do zabiegu pacjent musi wykonać badanie pantomogramem oraz CBCT szczęki i żuchwy.

 2. Pacjent zostanie poinformowany o ewentualnych dodatkowych opłatach, które mogą być naliczone w klinice World Dental, takich jak:
  • obowiązkowe wykonanie higienizacji jamy ustnej
  • obowiązkowe wyleczenie ognisk zapalnych oraz próchnicy pozostałych zębów
  • dodatkowe dopłaty za augmentację kości (uzupełnienie poziomu kości) oraz przeszczepy bloczków kostnych
 3. Jeżeli pacjent ma odpowiedni poziom kości oraz nienaganną higienę jamy ustnej, nie ma ognisk zapalnych w jamie ustnej – klinika na miejscu nie dolicza dodatkowych dopłat za niezbędne przed zabiegiem implantacji wymagane procedury medyczne.

Więcej informacji dostępnych tutaj.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 884 806 306. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

World Dental

Chcąc zadbać o swoje zęby, a dzięki temu również poprawić swoje zdrowie, urodę i jakość życia, warto odwiedzić zlokalizowaną na warszawskim Wawrze klinikę stomatologiczną. World Dental wykonuje „pełen zakres usług w dziedzinach stomatologii zachowawczej, periodontologii, chirurgii, implantologii, protetyki stomatologicznej, ortodoncji, jak również stomatologii estetycznej”. Na miejscu dostępne jest także laboratorium techniki dentystycznej, gdzie wykonywane są m.in. uzupełnienia protetyczne. Warto dodać, że firma specjalizuje się w leczeniu stawu skroniowo-żuchwowego oraz twarzoczaszki. Dopełnieniem oferty są zabiegi medycyny estetycznej.

Więcej informacji na Facebooku.